Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
2620 0
Друкувати
Обране

Нові платні послуги наукових установ та закладів освіти

Кабмін постановою від 17.07.2019 р. № 644 вніс зміни до двох переліків платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами.


Зокрема, Перелік платних послуг, які можуть надаватися бюджетними науковими установами, затвердженийпостановою КМУ від 28.07.2003 р. № 1180, доповнено новим п. 50, який передбачає надання послуг з проведення експертизи засобів навчання, зокрема навчальних та навчально-методичних видань.

Крім цього, п.п. 26 п. 1 Переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності, затвердженогопостановою КМУ від 27.08.2010 р. № 796, викладено у новій редакції.

Так, відповідно до зазначених змін у сфері освітньої діяльності дозволено надання послуг з проведення експертизи засобів навчання, зокрема навчальних та навчально-методичних видань. Нагадаємо, що раніше цей підпункт дозволяв проведення державною освітньою установою «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» експертизи підручників (крім електронних підручників).

Постанова № 644 набрала чинності 27.07.2019 р.

БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ СЕРПЕНЬ, 2019/№ 29

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться