Нашi сайти:

Облік роботи автотранспорту в військових частинах: є зміни

Міноборони внесло зміни до Інструкції про організацію та планування перевезень вантажів і пасажирів автомобільним транспортом у Збройних Силах України.


Встановлено, що облік роботи та оцінка ефективності використання автомобільного транспорту є обов'язковими елементами його експлуатації. На підставі обліку перевіряється планування роботи автомобільного транспорту, проводяться аналіз і оцінка результатів його роботи і вживаються відповідні заходи щодо підвищення ефективності його використання.

Облік роботи автомобільного транспорту ведеться:

у кожному автомобільному (матеріального забезпечення) підрозділі — за дорожніми листами, Книгою обліку роботи машин, витрати пального і масел, Журналі обліку роботи автомобільної техніки за кожний автомобіль;

у військовій частині (частині забезпечення) — у Журналі обліку роботи автомобільної техніки за кожний підрозділ - щомісяця;

в оперативному командуванні — у Журналі обліку роботи автомобільної техніки за кожну військову частину - щокварталу.

Крім того Інструкція доповнена новими додатками:

— Відомість складу та завантаження автомобільної колони (додаток 7);

— Акт прогону (простою) автомобілів (додаток 8).

Вказані зміни внесені наказом Міноборони від 20.10.2014 р. № 746, який набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі