Облік роботи автотранспорту в військових частинах: є зміни

Міноборони внесло зміни до Інструкції про організацію та планування перевезень вантажів і пасажирів автомобільним транспортом у Збройних Силах України.


Встановлено, що облік роботи та оцінка ефективності використання автомобільного транспорту є обов'язковими елементами його експлуатації. На підставі обліку перевіряється планування роботи автомобільного транспорту, проводяться аналіз і оцінка результатів його роботи і вживаються відповідні заходи щодо підвищення ефективності його використання.

Облік роботи автомобільного транспорту ведеться:

у кожному автомобільному (матеріального забезпечення) підрозділі — за дорожніми листами, Книгою обліку роботи машин, витрати пального і масел, Журналі обліку роботи автомобільної техніки за кожний автомобіль;

у військовій частині (частині забезпечення) — у Журналі обліку роботи автомобільної техніки за кожний підрозділ - щомісяця;

в оперативному командуванні — у Журналі обліку роботи автомобільної техніки за кожну військову частину - щокварталу.

Крім того Інструкція доповнена новими додатками:

— Відомість складу та завантаження автомобільної колони (додаток 7);

— Акт прогону (простою) автомобілів (додаток 8).

Вказані зміни внесені наказом Міноборони від 20.10.2014 р. № 746, який набирає чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі