UA | RU

Передоплата товарів і послуг для потреб Збройних Сил: зміни від Кабміну

Кабмін урегулював питання щодо передоплати товарів та послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, для потреб Збройних Сил.

Так, Кабмін вніс зміни до своєї постанови від 23.04.2014 р. № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти».

Змінами встановлено, що розпорядники та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати попередню оплату лише у разі закупівлі, зокрема:

— бронежилетів (панцирний жилет), шоломів кулезахисних, іншого речового майна та пально-мастильних матеріалів для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, органів цивільного захисту, Державної служби зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту у 2014 році, якщо розмір такої оплати не перевищує 30% їх вартості (на строк не більше одного місяця);

— товарів, робіт і послуг для потреб Збройних Сил та інших військових формувань, пов’язаних з відновленням озброєння та військової техніки у 2014 році, якщо розмір такої оплати не перевищує 50% їх вартості (на строк не більше двох місяців).

Вказані зміни внесено постановою КМУ від 01.10.2014 р. № 536, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі