Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.02.17
14711 2
Друкувати
Обране

Плани проведення внутрішнього аудиту в бюджетній сфері оприлюднюватимуться на сайтах установ

Внутрішній аудит у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах і бюджетних установах, які належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, проводитимуть згідно з планами, сформованими підрозділом і затвердженими керівником відповідної установи. План аудиту повинен оприлюднюватися на їхньому офіційному веб-сайті.

Відповідні зміни затверджені постановою КМУ «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 08.02.2017 р. № 57.

Зміни обумовлено переданням повноважень щодо виконання функції державного внутрішнього фінансового контролю від Держаудитслужби до Мінфіну.

www.interbuh.com.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Liubov
14.02.2017
Всім бухгалтерам. Підпишіть, будь ласка, петицію про встановлення надбавки за вислугу років працівникам бухгалтерських служб!!! Все ж таки, може щось зміниться в оплаті за нашу роботу!!!! https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/956
наталия
14.02.2017
работаю бухгалтером в библиотеке 23года,где надо было заработать выслугу,а петицию не могу найти на сайте
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×