Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.01.16
7442 1
Друкувати
Обране

Розмір плати за харчування в дитсадках визначатимуть місцеві ради

з 2016 року передбачається, що батьки чи особи, які їх замінюють, уносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі в розмірах, визначених органами місцевого самоврядування або відповідними органами управління. Це передбачають зміни, унесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 р. № 911-VIIІ

Нагадаємо

Раніше батьки чи особи, які їх замінюють, уносили плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі в розмірі, що становить не менше 60% (у міській місцевості) і не менше 40% (у сільській місцевості) від вартості харчування на день.

Також установлюється, що пільгові умови оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для багатодітних і малозабезпечених сімей та інших категорій, які потребують соціальної підтримки, надаються за рішенням органу місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевого бюджету.

Від плати за харчування дитини звільняються батьки чи особи, які їх замінюють, у сім’ях яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах. За харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, плата не справляється.

Органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечують безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», які навчаються в державних і комунальних дошкільних навчальних закладах.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Анатолій
08.02.2018
Тепер значить якщо Рада не приймає рішення про справляння батьками плати за харчування то її не потрібно взагалі справляти???! :)
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі