Розширено перелік платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти

Урядом приведено норми постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти" у відповідність до нормативно-правових актів, що регулюють порядок надання платних послуг державними закладами охорони здоров'я, навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, та бюджетними науковими установами.


 Передбачено зміни щодо надання закладами охорони здоров'я медичної допомоги із застосуванням телемедицини, що забезпечить конституційне право громадян на якісну медичну допомогу та дозволить розширити доступ до таких послуг.

Також це сприятиме ефективній організації надання меддопомоги в умовах, коли відстань є критичним чинником.

Розширення переліку створить умови для залучення додаткових коштів юридичних та фізичних осіб за рахунок застосування телемедицини при наданні медичної допомоги як послуги, що може бути надана із більшим сервісом для пацієнта у будь-якому місці, де він її потребує.

Постанова КМУ від 22 вересня 2016 р. № 648

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Олег
03.02.2017
Після підвищення зарплати і комунальних платежів, студентів ще 3 роки потрібно вчити по позавторішних розцінках. та пішли ви на юх, дебіли.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі