Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.11.18
8982 13
Друкувати
Обране

Що я зрозумiла за роки роботи в бухгалтерiї

Доброго дня!


Мене звати Наталя Іванівна і вже близько 20 років я – бухгалтер бюджетної установи. І знаєте, в якому ствердженні я впевнилася за всі ці роки роботи на власному досвіді? Час – це найцінніший та, на жаль, не відновлюваний ресурс. Тільки підрахуйте, скільки часу ми витрачаємо на зайві, обтяжливі, марудні справи замість того, щоб оптимізувати виконання певних робіт та «викроїти» час на близьких та на себе.

Кожному знайома така ситуація. Увесь день заповнюєш незліченні ячейки в Екселі, до болю напружуєш очі, щоб розгледіти та відокремити кожну цифру, постійно перемикаєш одну програму на іншу, щоб впевнитися, чи не натиснула випадково на іншу клавішу і не припустилася помилки… Ввечері нарешті повертаєшся додому та навіть коли заплющуєш очі, ці ячейки з цифрами продовжують «стрибати» перед очима аж до головного болю.

І щодня відчуваєш себе тою самою білкою у колесі, яка начебто біжить-біжить, а час все спливає і спливає. Тому, коли підвернулася можливість спробувати щось змінити в цьому кругообігу, я за неї ухопилася. І дала можливість виправдати себе новій платформі FIT-бюджет. Знаю, що багато колег доволі нерішуче сприймають всі ці нові технології, та в той момент подумала, а що я втрачаю? Постійний День Сурка та незмінний головний біль? Невелика втрата, я вважаю.

Тому, отримавши доступ до платформи, я постійно дивувалася. По-перше, все виявилося не так складно, як я себе готувала. Доволі просто розібратися у функціоналі та опціях. По-друге, до крихітних розмірів зменшилася проблема платіжних доручень. Коли раніше треба було «ламати голову» над вирішенням питань, а зараз відчуваєш надійну підтримку невидимого, проте вправного та досвідченого помічника. По-третє, з оптимізмом почала приходити на роботу, бо дізналася, що скоро має з’явитися ще і функціонал з роботи із зарплатою. Тож, щоденні обов’язки мають ще трохи спроститися.

І з роботи повертаєшся вже не такою виснаженою і залишаються сили та час, щоб озирнутися навколо та помітити чудову золоту осінь навколо, з’являються ідеї та, головне, бажання приготувати на вечерю щось цікаве та смачненьке і, в цілому, життя перестало обертатися лише навколо роботи та численних цифр. Цінуйте свій час, бережіть свої сили та не втрачайте смак до життя!


 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(13)
Вадим
12.11.2018
Цінуйте свій час, бережіть свої сили та не втрачайте смак до життя - кидайте роботу бюджетній бухгалтерії.

Тетяна Вадим
12.11.2018
Вадим, я вас підтримую, бути бухгалтером у бюджетній справі 20 років...це смішно, ні на квартиру не заробишь, ні на машину..., а здоров'я точно залишишь...
свтлана
12.11.2018
Я дуже люблю, свою професію бухгалтер, працюю з 1988 року в бюджетній установі, з 1997 року працюю головним, та ще й на державній службі, ви знаєте, зараз постійно йде тенденція якогось "неуважения" к такой професії, "раздули" нам роботу, програм багато, а толку від них мало, працюємо або на казначейство або на фінвідділ. Бухгалтера працюють над бюджетними запитами, паспортами, договорами, тендерними процедурами і.т.д., ми опубліковуємо всі свої документи на е-даті, на прозоро, в газетах про виконання свого бюджету, на сайтах про виконання кошторису......., ще дуже багато дрібниць, які заважають, не має часу на зайняття саме бухгалтерією: Д-т, К-т, баланс.Зарплата "оставляет желать лучшего".
Просто таня
13.11.2018
Думала коментов будет больше.что я поняла за годы работы бухгалтером....А то что почему я в библиотекари непошла.сидишь книжки перелаживаешь и зарплата есть да еще и масса доплат и надбавок.скоро за работу с пылью им доплачивать будут.а мы нифига не работает.в 19 году до 12 разряда по єтс
Минималка.и ни в чем себе неотказывайте.
Світлана
14.11.2018
Цінуйте своє здоров"я і тікайте чим швидше від цієї роботи,бо крім болячок на старості років ,.нічого більше на цій роботі не заробите!!!
Людмила Світлана
14.11.2018
А куди тікати як тобі вже ,,,
Людмила
14.11.2018
ця програма кооштує 5000 грн за 12 місяців, яка бюджетна устонова може собі "позволить", коли видатків лише на комуналку і зарплату хватає. Хотьби одну безкоштовну програму зробили щоб полегшити нашу працю.
Олег
14.11.2018
Що там розуміти, я точно знаю, що це невдячна, виснажлива, об"ємна ,погано оплачувана робота із великою відповідальністю. І навіть найкраща програма не допоможе, поки не буде поваги і гідної оплати праці.
бухгалтер
15.11.2018
На жаль,за роки роботи багато хто з нас зрозумів,що не туди пішов працювати, бо в бюджетних установах зарплати мінімальні а відповідальність максимальна.....
звичайно крім уряду, який ні за що не відповідає, навіть нехтує рішення верховного суду про незаконність занижених окладів бюджетників.
держслужбовець бухгалтер
15.11.2018
На жаль,за роки роботи багато хто з нас зрозумів,що не туди пішов працювати..... згодна на всі 1000%

Тетяна Степанівна
19.12.2018
Початок РЕКЛАМИ платформи FIT-бюджет "душевний", а потім - купіть програму і буде вона сам за вас працювати! Працюючий в бюджетій установі главбух - це просто раб, над яким знущаються реформатори! І нажаль це ажніяк не визнається шкідливими для здоровя умовами, навіть вислуги років немає!!!


Тетяна Степанівна
19.12.2018
Цікаво який гонорар отримала за рекламу Наталі Іванівна?
Надія
27.12.2018
Програма "сировата". Багато функцій не виконує. Пояснень не надають. Хоча ідея цікава. ІПК "МБ" покищо корисніший. Гонорар за рекламу "МБ " не давали.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн