Що я зрозумiла за роки роботи в бухгалтерiї
Мене звати Наталя Іванівна і вже близько 20 років я – бухгалтер бюджетної установи. І знаєте, в якому ствердженні я впевнилася за всі ці роки роботи на власному досвіді? Час – це найцінніший та, на жаль, не відновлюваний ресурс. Тільки підрахуйте, скільки часу ми витрачаємо на зайві, обтяжливі, марудні справи замість того, щоб оптимізувати виконання певних робіт та «викроїти» час на близьких та на себе.
Кожному знайома така ситуація. Увесь день заповнюєш незліченні ячейки в Екселі, до болю напружуєш очі, щоб розгледіти та відокремити кожну цифру, постійно перемикаєш одну програму на іншу, щоб впевнитися, чи не натиснула випадково на іншу клавішу і не припустилася помилки… Ввечері нарешті повертаєшся додому та навіть коли заплющуєш очі, ці ячейки з цифрами продовжують «стрибати» перед очима аж до головного болю.
І щодня відчуваєш себе тою самою білкою у колесі, яка начебто біжить-біжить, а час все спливає і спливає. Тому, коли підвернулася можливість спробувати щось змінити в цьому кругообігу, я за неї ухопилася. І дала можливість виправдати себе новій платформі FIT-бюджет. Знаю, що багато колег доволі нерішуче сприймають всі ці нові технології, та в той момент подумала, а що я втрачаю? Постійний День Сурка та незмінний головний біль? Невелика втрата, я вважаю.
Тому, отримавши доступ до платформи, я постійно дивувалася. По-перше, все виявилося не так складно, як я себе готувала. Доволі просто розібратися у функціоналі та опціях. По-друге, до крихітних розмірів зменшилася проблема платіжних доручень. Коли раніше треба було «ламати голову» над вирішенням питань, а зараз відчуваєш надійну підтримку невидимого, проте вправного та досвідченого помічника. По-третє, з оптимізмом почала приходити на роботу, бо дізналася, що скоро має з’явитися ще і функціонал з роботи із зарплатою. Тож, щоденні обов’язки мають ще трохи спроститися.
І з роботи повертаєшся вже не такою виснаженою і залишаються сили та час, щоб озирнутися навколо та помітити чудову золоту осінь навколо, з’являються ідеї та, головне, бажання приготувати на вечерю щось цікаве та смачненьке і, в цілому, життя перестало обертатися лише навколо роботи та численних цифр. Цінуйте свій час, бережіть свої сили та не втрачайте смак до життя!