Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4708 0
Друкувати
Обране

Щодо перевірок страхувальників

Одним з основним напрямів роботи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності для забезпечення функцій, передбачених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 року № 1105 є здійснення контролю за дотриманням порядку використання страхувальниками страхових коштів.


Контроль за використанням коштів забезпечується шляхом проведення працівниками робочих органів Фонду планових та позапланових перевірок страхувальників по коштах Фонду в частині правильності їх використання. Перевірці підлягають документи за звітні періоди поточного та попередніх років, за які не здійснювалась перевірка. Планові перевірки проводяться згідно з планами-графіками органу Фонду. 

Під час перевірок страхувальників перевіряються правомірність призначення та виплати матеріального забезпечення застрахованим особам, стан заборгованості по страхових коштах, правомірність призначення та виплати матеріального забезпечення застрахованим особам, правильність обчислення середньоденної заробітної плати, з якої обраховуються суми матеріального забезпечення застрахованим особам, правомірність заявлення і використання страхових коштів, які надійшли від органів Фонду, правомірність видачі та використання путівок на санаторно-курортне лікування працівниками та членами їх сімей та правильність ведення їх обліку, своєчасність сплати їх часткової вартості, робота комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, відповідність даних бухгалтерського обліку даним звітності по коштах Фонду та даним статистичної звітності. 

На проведення кожної перевірки посадовій особі органу Фонду видається направлення, яке пред'являється перед початком перевірки керівнику страхувальника або уповноваженій ним особі разом із службовим посвідченням. Копія направлення вручається керівнику страхувальника або уповноваженій керівником особі з відміткою про отримання.

За результатами перевірки складається два примірника акта, в якому об’єктивно та чітко викладаються факти порушень, виявлені під час перевірки. Примірники акта перевірки підписуються посадовою особою органу Фонду та керівником або головним бухгалтером страхувальника.

Виконавча дирекція Київського міського відділення ФСС з ТВП

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд