Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.12.15
5642 8
Друкувати
Обране

Штрафи за помилки у формі № 1ДФ хочуть збільшити вдвічі

Урядовий законопроект щодо податкової реформи, який пропонує нову редакцію ПКУ, передбачає вдвічі підвищити відповідальність за помилки у формі № 1ДФ.

Так, у п 121.1 оновленого ПКУ пропонують визначити штраф за неподання, подання з порушенням установлених строків, подання не в повному обсязі, із недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості чи помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку та/або до зміни платника податку в розмірі 1020 грн. Ті самі дії, учинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, — 2040 грн.

При цьому планують застосовувати і штраф у розмірі 340 грн за оформлення документів, які містять інформацію про об'єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків без зазначення реєстраційного номера облікової картки платника податків, або з використанням недостовірного реєстраційного номера облікової картки платника податків.

www.interbuh.com.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Светлана Александровна
02.12.2015
Лучше бы сделали уточнение на счет подачи нового звитного и уточняющего отчета до окончания срока подачи. Налоговики так смакуют возможность наложения штрафов за подачу этих отчетов даже если в тот же день заметил ошибку и исправил. Трактуют - це подання недостовірних данних. Но отчеты же заполняют живые люди, любой может ошибиться. Задача налоговиков различать: "навмисно і ненавмисно". А законы не должны им давать возможность принимать решения на свое усмотрение.
оксана
02.12.2015
пусть расстреливают. чего уж там
Олена
03.12.2015
Повністю згодна з Оксаною
Тетяна
04.12.2015
Теж тільки хотіла написати, що краще нас вже розстрілювати: все частіше і частіше відчуваю себе не бухгалтером, а якоюсь злодійкою
Олена
04.12.2015
А чого тільки вдвічі, вже б збільшували в 10 разів.
Лола
10.12.2015
Чего все нас считают за "ИДИОТОВ"!!!!!!!!!!!! На зарплату 1378 только штрафы платить!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ольга777_76
11.12.2015
Бухгалтеру, как саперу, нельзя ошибаться, все время по минному полю ходим.
Олена
28.01.2016
то було йти на прибиральниць, там закони не треба читати
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі