Спецперевірки кандидатів на державні посади: кого не будуть перевіряти?

Президент вніс зміни до Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.


Встановлено, що спеціальній перевірці не підлягають відомості щодо осіб, які призиваються на військову службу за призовом осіб офіцерського складу та на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або залучаються до виконання обов'язків за посадами, передбаченими штатами воєнного часу.

Спеціальна перевірка відомостей при прийнятті на військові посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків, для доукомплектування ЗСУ та інших військових формувань військовослужбовцями у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці України, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану здійснюється з урахуванням вимог ч. 4 ст. 20 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Також встановлено, що для цілей цього Порядку не вважається призначенням:

— призначення особи, яка перебуває на посаді в органі державної влади (державному органі), на ту саму посаду за умови відсутності перерви у роботі при такому призначенні;

— призначення особи, яка перебуває на посаді в органі державної влади (державному органі), на посаду до цього ж органу або іншого органу державної влади (державного органу), що здійснюється в порядку просування по службі.

У разі якщо кандидат претендує на посаду, щодо якої здійснюються заходи з очищення влади (люстрації) відповідно до Закону України «Про очищення влади», разом із заявою про призначення також подається письмова згода кандидата на проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».

Зміни затверджені Указом Президента від 16.12.2014 р. № 933/2014, який набрав чинності 17.12.2014 р.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Викладач
19.12.2014
Нарешті країною управляють люди які можуть міркувати!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі