Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.10.15
13177 2
Друкувати
Обране

Статус електронного проїзного квитка та підтвердження витрат на його придбання

Роздрукований електронний проїзний квиток, зокрема, на залізничний транспорт вважається розрахунковим документом, якщо оформлений на відповідному бланку проїзного документа чи сформований в електронному вигляді відповідно до вимог чинного законодавства, що засвідчує укладання договору між залізницею і пасажиром на проїзд та видається після оплати вартості послуги.

Для підтвердження витрат на придбання будь-якого електронного квитка потрібен такий пакет документів:

  • оригінал розрахункового або платіжного документа, що підтверджує здійснення розрахункової операції у готівковій чи безготівковій формі (платіжне доручення, розрахунковий чек, касовий чек, розрахункова квитанція, виписка з карткового рахунку, квитанція до прибуткового касового ордера);
  • роздрук на папері частини електронного авіаквитка з вказаним маршрутом (маршрут/квитанція);
  • оригінали відривної частини посадкових талонів пасажира;
  • посадочний документ, перевізний документ роздруковані на папері (транспортні квитки).

Залежно від форми оплати за електронний квиток розрахунковим документом є, зокрема, при оплаті за допомогою банківської платіжної картки корпоративної чи особистої платіжної картки працівника — квитанція платіжного термінала про оплату вартості квитків із застосуванням платіжної картки або виписка з відповідного рахунку, засвідчена підписом та печаткою банку.

 

Лист МГУ ДФС - Центрального офісу з обслуговування ВП від 17.09.2015 № 21961/10/28-10-06-11

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
татьяна
15.10.2015
Міністерством фінансів України наказом від 19.07.2013 р. № 667 внесено зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон. Вами перераховані вище документи, які необхідні для підтвердження витрат на придбання електронного авіаквитка. В п.12 Інструкції "У разі використання електронного проїзного/перевізного документа на поїзд підставою для відшкодування витрат на його придбання є роздрукований на паперовому носії посадочний документ (у разі перевезення багажу - роздрукований на паперовому носії перевізний документ; у разі окремого замовлення послуги (зокрема, послуги з користування комплектом постільних речей, резервування місць) - роздрукований на паперовому носії документ на послуги). У разі повернення електронного проїзного/перевізного документа на поїзд до звіту додається роздрукований на паперовому носії документ на повернення. Інформацію про наявність та статус електронного проїзного документа можна перевірити на офіційному веб-сайті Державної адміністрації залізничного транспорту України."
коля
23.01.2016
Якщо держава по незалежним від працівника причинам позбавила його робочого місця, тобто, засобів існування ( внаслідок так званих "ліквідацій" держпідприємств, установ, організацій), то такий звільнений працівник має моральне право їздити на державному громадському транспорті бесплатно.Якщо логічно продовжити міркування, то такий звільнений працівник має право тепер усім державним користуватися бесплатно, оскільки держава винна у тому, що у нього (неї) немає грошей.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі