У Києві посилено контроль використання бюджетних коштів у навчальних закладах

Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА прозвітував про результати своєї діяльності у 2014 році. Так, фахівці профільного департаменту посилили контроль використання бюджетних коштів у навчальних закладах столиці та розробили шляхи інформування громадськості про витрати.


Зокрема, департамент працює над створенням електронної карти навчальних закладів столиці. Електронна карта буде розміщена в мережі Інтернет і кожен бажаючий зможе переглянути інформацію про матеріальну базу та розміри фінансування з міського бюджету за кожним закладом комунальної власності. Також триває оновлення сайтів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Окрім того, аби забезпечити прозорість зарахування дітей до дитсадків, департамент працює над модернізацією системи електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів. Також у закладах освіти розпочали впроваджувати єдину систему електронного документообігу.

У 2014 році на офіційному сайті департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА розміщено більше тисячі інформаційних повідомлень про діяльність департаменту, районних управлінь та закладів освіти. Так, на сайті можна отримати інформацію про стан кадрового забезпечення закладів освіти міста Києва, наявність вакантних посад, суб’єкти господарської діяльності, які отримали ліцензії у сфері освітньої діяльності.

Як повідомили у профільному структурному підрозділі КМДА, для того, аби забезпечити ефективне використання майна в інтересах громади, проведено інвентаризацію будівель (приміщень) комунальних навчальних закладів, здійснено аналіз їх потужностей (проектної та реальної). Також розроблено електронні паспорти навчальних закладів для розміщення на електронній освітній карті столиці.

За матеріалами КИЇВСЬКОЇ МДА

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі