UA | RU

Уряд ухвалив законопроект щодо запровадження єдиного рахунку сплати податків для платників

Сьогодні Уряд ухвалив законопроект щодо запровадження єдиного рахунку сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску для платників.


У чому суть?

Запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску – це  виконання антикорупційного Закону 1797, який було напрацьовано разом з бізнесом, депутатами та громадськими експертами та ухвалено Верховною Радою минулого року.

Платник податків за власним бажанням матиме право відкрити єдиний рахунок в Казначействі та використовувати для сплати податкових зобов’язань з податків та зборів, єдиного соціального внеску. Платник матиме можливість сплатити такі податкові зобов’язання, як податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток підприємств, рентну плату, екологічний податок та інші податки і збори, визначені нормами Податкового кодексу і єдиний соціальний внесок. Проте виключенням є податок на додану вартість та акцизний податок з реалізації пального. Для цих двох податків згідно з Податковим кодексом функціонують системи електронного адміністрування.

Платник податку відкриватиме єдиний рахунок через електронний кабінет, що значно покращує умови сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску.

Що це дає?

  •  Спрощення процедури розрахунків платників податків, значне заощадження фінансових і часових витрат.
  •  Зменшення кількості помилково або надміру сплачених грошових зобов’язань платником податків.
  •  Уникнення непорозумінь зі зміною бюджетних рахунків, оскільки в електронному кабінеті платника податків будуть розміщені вірні реквізити рахунків.
  •  Спрощення ведення бізнесу та налагодження партнерських відносин між бізнесом та контролюючими органами.
  •  Підвищення рівня відкритості, прозорості та довіри платників податків до державних органів.

Презентація

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (17)
maha
09.08.2017
Накінець ... Розумне рішення ...
Тетяна maha
09.08.2017
Не забываем, что где-то рядом сидит полярная лиса, большая, наглая. Ну не верю, что может быть по-другому.!
Тетяна maha
10.08.2017
З власного досвіду можу сказати впевнено НЕ РОЗУМНЕ. Поясню чому. Не розумне, в першу чергу, з точки зору виконавця. Податки ми, бухгалтери, будемо сплачувати на один рахунок - це плюс. Але тепер додадуть двадцять п’ять звітів у всі найрізноманітніші інстанції у яких ми будемо вимушені показувати яку суму із сплаченої ми утримали або нарахували з того чи іншого податку. Звітів введуть до чорта - окремо за кожним податком, разом всі податки, окремо у кожну установ,у разом у кожну установу, у інтернеті на сайті кожної установи, у інтернеті на сайті вашої установи, на е-даті, на всіляких "прозоро" і "непрозоро"... Я Вас запевняю НЕ РОЗУМНЕ рішення.
ОК
09.08.2017
Почекайте радіти, нехай опублікують механізм роботи з цим рахунком. Як писали раніше, на нього требе буде кидати гроші авансом, а потім додатково окремими платіжками зараховувати на відповідні платежі. І не факт, що казначейство зробить усе правильно! Як би потім не довелося шукати свої кровні і доводити, що немає недоїмок і переплат. А тим часом ще й пеня накапає...Наші законотворці що не зроблять - то все для людей...
ОК
09.08.2017
Куди діваються коменти - невгодні відразу видаляють?!
EVGENIY ОК
09.08.2017
В цій новині жодного коменту не видалено! Коменти з матами автоматом не публікуються!
Марія EVGENIY
15.08.2017
Ага! Тобто, ви нарешті визнали, що в інших темах практика видалення "неугодних" коментарів застосовується. Браво, найчесніша компанія фактор...
Оля
09.08.2017
На один рахунок? Прибутковий платиться в місцеві бюджети, ЄСВ та військовий в державний, яким чином, якщо органіція обласна і представництва в кожному районі???
Мила
10.08.2017
Люди! То цей рахунок буде для кожної організації різний, якщо його треба відкривати тільки через електронний кабінет? а в казначействі треба відкривати? Я так зрозуміла це по бажанню організації, тобто можна залишити старі рахунки?
Stavr Мила
10.08.2017
Старые доходные счета как были, так и будут. Просто в новой системе Вы будете в кабинете указывать не доходный счет, а налог, который нужно заплатить. А система счет будет определять сама по выставленным параметрам плательщика.
Мила Stavr
10.08.2017
так тогда что не надо будет платежки в казну носить, все в електронном кабинете?. Но ведь они не пропустят платеж (з/п.) если не будет отчислений.Что то я пока смутно себе представляю эту систему
Мила Stavr
10.08.2017
а, поняла!!! Система електронного кабинете сама будет зачислять налоги на эти же счета, которые сейчас! нет уж спасибо, я лучше сама наберу эти счета вручную в платежке, я себе больше доверяю, еще не туда деньги загонят, потом доказывай налоговой
Анна
10.08.2017
Не вірю . що все буде прозоро.Я, головний бухгалтер, перераховую ЄСВ уже 25 років вчасно.А пішла в ПФ за перерахунком пенсії(кожні 2 роки це роболю бо я пенсіонер) а мені всього 20 грн добавили говорять :ви ж неплатили ЄСВ 4 місяці в 2016році,1м -ць в 2015р.Мене заціпило,підприємство неперечисляє 4 м-ці ЄСВ і ви мовчите?От уже 6 місяців ПФ не може виправити у себе помилку про те що внески платились.Я і податкову зверталась ,у них все зараховано а у ПФ не має внесків,де вони?.ЦЕ так працює Бахмацький ПФ.
ІННА Анна
10.08.2017
То така ж ситуація можуе бути у кожного! ФІНІШШШ!!!
Світлана
11.08.2017
так як електронний кабінет праціює по відправці звітів, так і кошти будуть зараховуватися - полетять десь у вирій - не піймаєш
Юля
14.08.2017
Люди, объясните, так мы что не через казначейство будем перечислять налоги?Куда платежки набирать?не понимаю
Надя
15.08.2017
Ми будемо перераховувати з розрахункового рахунку на єдиний рахунок в електронному кабінеті. І вже з електронного кабінету сплачувати податки. правильно я зрозуміла? Якщо так - то це не простіше..
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі