Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.03.16
4371 0
Друкувати
Обране

Урядом вдосконалено вимоги щодо використання програмного забезпечення, використання електронних реєстрів та інших інформаційних ресурсів держорганами

Постанову Кабінету Міністрів "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" прийнято з метою забезпечення безперебійного функціонування автоматизованих систем органів державної влади, посилення координації діяльності органів державної влади у сфері інформатизації з питань постачання, розроблення та технічної підтримки програмного забезпечення.

Документом, зокрема, вносяться зміни до Порядку використання комп'ютерних програм в органах виконавчої влади, Положення про Національний реєстр електронних інформаційних ресурсів. Окрім цього, змінено загальні вимоги до програмних продуктів, які закуповуються або створюються на замовлення державних органів. Так, уточнено умови придбання органами виконавчої влади комп'ютерних програм та ліцензійні умови їх використання, закупівлі програмних продуктів, розширений перелік характеристик до технічного завдання до договору на їх створення.

Постанова КМУ від 24 лютого 2016 р. № 129

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі