Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
24738 8
Друкувати
Обране

Вартісний критерій для визначення основних засобів в бюджетних установах не змінився і складає 6000 грн

В нашій групі у фейсбук деякі бухгалтери повідомили, що їх казначейства надіслали їм листи з повідомленням що вартісний критерій визначення основних засобів змінився і складає 20000, так вартісний критерій змінився в Податковому кодексі, але бюджетні установи при веденні бухобліку не керуються Податковим кодексом., до того ж Податковий кодекс регулює питання податкового облікуЗгідно Глави 10 статті 56 пункту 2 Бюджетного кодексу України, бюджетні установи ведуть бухгалтерський облік відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі та інших нормативно-правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку в порядку, встановленому Міністерством фінансів України.

Відповідно до Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 "Основні засоби" суб'єкти державного сектору зараховують до малоцінних необоротних матеріальних активів предмети вартістю (без податку на додану вартість), що не перевищує 6000 гривень, та строк використання яких перевищує один рік.

Ніяких змін до НП(с)БОДС 121 "Основні засоби" Міністерство фінансів України на сьогоднішній день не вносило, тому вартісний критерій для бюджетних установ не змінився, у разі внесення змін і збільшення вартісного критерію ми обов’язково вас повідомимо в новинах на порталі 

Усі подробиці читайте в журналі "Бюджетна бухгалтерія" № 22, який вийде 8 червня 2020 року.

 

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (8)
Тетяна
03.06.2020
EVGENIY, достали?
EVGENIY Тетяна
03.06.2020
Ну не те що достали, просто не думав що так багато питань буде, і те що деякі казначейства почнуть листи слати, була несподіванка!! Розумію що бухгалтерам сперечатися важко з казначеями, тому це більше жест підтримки бухгалтерів :) Аргументи для казначеїв :)
Татьяна EVGENIY
03.06.2020
Благодарю за своевременность и хорошее объяснение, очень актуально. Сегодня наше казначейство согласилось, а вчера еще был кипиш и заставляли всех от 20 тыс ОЗ покупать!!! Откуда такая дезинфа у них, есть же выше уровень, есть их юристы, так взбаламутить всю страну....
Ikar
08.06.2020
так було і минулого разу коли спочатку в податковому кодексі збільшили до 6000...тому питання самі собою відпали
АННА
09.06.2020
этот вопрос мог возникнуть только у получателей бюжетных стредств-коммунальных предприятий))) у них действительно 20,но покупки за счет бюджета все равно 6)))
Володимир
12.06.2020
Чи змінився вартісний критерій оцінки ОЗ для комунальних некомерційних підприємств (колишніх лікарень) з 6000 до 20000 грн.?
Іванніков Володимир
12.06.2020
А вот у КНП, если хотите, то да. Но вам это ничего не даст, вы не являетесь плательщиками налога на прибыль.
Надія
23.09.2020
Це тільки в нас таке може бути: одна й таж річ - у них малоценка, а у нас (бюджетників) основні засоби???????
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд