Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.10.15
7628 0
Друкувати
Обране

Відшкодуванням витрат орендарем балансоутримувачу, різні випадки

Державна казначейська служба України в своєму листі від 17.07.2015 р. N 14-09/562-19082  розглянула питання відшкодуванням витрат орендарем балансоутримувачу

Оплату комунальних послуг може здійснювати балансоутримувач з наступним відшкодуванням вказаних витрат орендарем. У разі відшкодування витрат орендарем кошти надходять на реєстраційні рахунки орендодавця за КЕКВ 0000.

При цьому, якщо видатки були здійснені за рахунок коштів загального фонду, то суми відшкодувань відповідно зараховуються на рахунки загального фонду і відображаються як зменшення видатків по загальному фонду.

Якщо видатки були здійснені за рахунок коштів спеціального фонду, то суми відшкодувань відповідно зараховуються на рахунки спеціального фонду і відображаються як зменшення видатків по спеціальному фонду.

Згідно із пунктом 2.4 Порядку бухгалтерського обліку окремих активів та зобов'язань бюджетних установ, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.04.2014 N 372, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2014 за N 426/25203, суми коштів, які надходять у поточному бюджетному періоді на реєстраційні, спеціальні реєстраційні рахунки, відкриті в органах Казначейства, або поточні рахунки, відкриті в установах банків (крім власних надходжень), як повернення дебіторської заборгованості, яка виникла у попередніх бюджетних періодах, перераховуються до доходів загального фонду відповідного бюджету.

На суми коштів, які надходять у поточному бюджетному періоді на спеціальні реєстраційні рахунки, відкриті в органах Казначейства, або поточні рахунки, відкриті в установах банків, як повернення дебіторської заборгованості, яка виникла у попередніх бюджетних періодах, за рахунок власних надходжень бюджетних установ коригується результат виконання кошторису з одночасним збільшенням доходів поточного періоду.

Зазначені кошти не підлягають перерахуванню в дохід бюджету і можуть бути використані на погашення кредиторської заборгованості з комунальних послуг та енергоносіїв у порядку, визначеному статтею 51 Кодексу.

 

Лист ДКСУ від 17.07.2015 р. N 14-09/562-19082

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі