UA | RU

Власні надходження бюджетних установ дозволили розміщувати в держбанках!

Законодавці дозволили бюджетним установам розміщувати власні надходження в банках державного сектору. Відповідні зміни внесено до Бюджетного кодексу України.


Так, встановлено, що за рішенням Верховної Ради АР Крим, відповідної місцевої ради під час виконання місцевих бюджетів обслуговування бюджетних коштів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ може здійснюватися установами банків державного сектора.

Порядок обслуговування коштів місцевих бюджетів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектора, а також особливості ведення бухгалтерського обліку виконання місцевих бюджетів і складання звітності про виконання місцевих бюджетів щодо таких коштів визначаються КМУ за погодженням із НБУ.

Також встановлено, що у разі розміщення коштів місцевого бюджету на депозитах та/або обслуговування коштів місцевого бюджету в частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків обсяги тимчасових касових розривів за загальним фондом такого місцевого бюджету не покриваються за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка.

Відповідні зміни затвердженоЗаконом  України від 28.12.2014 р. № 79-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин», який набрав чинності з 01.01.2015 р.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі