Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
14200 10
Друкувати
Обране

Внесено зміни до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку

Наказом Мінфіну від 20.06.2018 року № 565 внесено зміни до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку.


Змінами передбачено, що неістотні недоліки в документах, що містять відомості про господарську операцію, не є підставою для невизнання господарської операції, за умови, що такі недоліки не перешкоджають можливості ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції, та містять відомості про дату складання документа, назву підприємства, від імені якого складено документ, зміст та обсяг господарської операції тощо.

Крім того, у наступних положеннях Порядку:

2.13. Керівник підприємства, установи забезпечує фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій, що були проведені, у первинних документах та виконання всіма підрозділами, службами і працівниками правомірних вимог головного бухгалтера або особи, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку підприємства, щодо порядку оформлення та подання для обліку відомостей і документів.

5.5. Контроль за дотриманням виконавцями графіка документообороту на підприємстві, в установі здійснюється головним бухгалтером або особою, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку підприємства, вимоги яких щодо порядку подання до місця обробки необхідних документів та відомостей є обов’язковими для усіх підрозділів і служб підприємства.

6.7. Зберігання первинних документів та облікових регістрів, що пройшли обробку і були підставою для складання звітності, а також бухгалтерської та іншої звітності, оформлення і передачу їх до архіву забезпечує головний бухгалтер підприємства, установи або особа, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку підприємства.

6.8. Видача первинних документів, облікових регістрів, бухгалтерської та іншої звітності з бухгалтерської служби і з архіву підприємства, установи працівникам інших структурних підрозділів може провадитися тільки за рішенням головного бухгалтера або особи, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку підприємства.

термін "особу, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку підприємства" замінено на "особу, яка забезпечує ведення бухгалтерського обліку підприємства". 

buhgalter911.com

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(10)
Тат_яна
25.07.2018
Це щоб збільшить відповідальність?
Іра
25.07.2018
"особу, яка забезпечує ведення бухгалтерського обліку підприємства" це ж керівник?


Тат_яна Іра
25.07.2018
Ні, це ми з вами. Керівник організовує
Олександр Іра
31.08.2018
Це якщо на підприємстві немає бухгалтерської служби, тоє людина яка забезпечує ведення бухгалтерського обліку підприємства (бо якщо немає бух. служби, то і немає гол. буха)
Бухгалтер
25.07.2018
Пойду в уборщицы, зарплата одинаковая ато и больше, ответственности никакой, тише едешь дальше будешь.
Світлана Бухгалтер
25.07.2018
вони тільки так легко говорити.. сміття прибирати, особливо туалети теж не легко...
Андрій Світлана
26.07.2018
І що у вас технічки прибирає сміття тоннами чи миє туалети після слонів ? Так робота фізично важка зато відпрацював свої години і спокійно йдеш додому.
Світлана Андрій
26.07.2018
а Ви спробуйте, потім отпишетесь )
Андрій Світлана
26.07.2018
Я б спробував,але наша технічка не захоче помінятися посадами,де ще знайдеш роботу на якій платять за 8 годин , а реально працюєш 1,5-2 і рівно в 18,00 йдеш додому без всякого клопоту. Не треба сидіти до пізна чекати коли запрацює єзвітність, носити накладні додому, щоб вносити в єдату, у вільний час вивчати лабіринти прозоро, у відпустці кожні 2-3 дні бігти на роботу бо треба звіт відправити або інформацію відправити чи платіжку провести.Я вже не кажу про відповідальність і космічні штрафи.
Світлано прибирати туалети не важко, важко коли роботи стільки, що немає часу піти до туалету.
Кук Андрій
28.07.2018
Я думала одна така ..... ношу додому,в 12 ночі то е-дата та е-звітність. А моя прибиральниця теж з економічною освітою і помінятись посадами каже"ні, ні". а про туалет влучно сказано , що й вийти ніколи.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд