UA | RU

Вручати повістки зобов'яжуть усіх керівників підприємств і органи місцевого самоврядування

18 жовтня Верховною Радою прийнятий за основу законопроект № 2985 «Про внесення змін до Закону України« Про військовий обов'язок і військову службу »(щодо посилення гарантії дотримання законодавства України)».

Законопроектом пропонується поширити на органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від місця їх знаходження в Україні та наявності в їх адміністративно-територіальних одиницях військових комісаріатів, обов'язок на вимогу військових комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов'язаних про їх виклик у військові комісаріати, забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом, у 7-денний термін повідомляти в районні (міські) військові комісаріати про прийняття на роботу (навчання) та звільнення від роботи (навчання) призовників і військовозобов'язаних.

Зараз відповідний обов'язок передбачена тільки для адміністративно-територіальних одиниць, де немає військових комісаріатів.

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
Вадим
19.10.2016
А якже боротьба з "тіньовим" працевлаштуванням ?
Коля Вадим
19.10.2016
Дійсно, треба притягати до відповідальності тих міністрів та депутатів, які створюють "тіньові" підприємства та займаються неофіційним працевлаштуванням безробітних.
Оксана
19.10.2016
Прям представляю как Парубий вручает повестки своим подчиненным в верховной раде.
Віталій
20.10.2016
Наш гаран каже що в нас АТО. Наскільки я розумію АТО це парафія спец служб і міліції (поліції) то якого чорта воєнкомати будуть ходити. А ще краще біля ночних клубів виставити пункти прийому і хай пакують
світлана
21.10.2016
Віталию.Краще біля вихода із Верховної Ради.Всех без винятку......
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі