Нашi сайти:

Як бюджетникам інвентаризувати майно в Криму та зоні АТО: проект Мінфіну

Мінфін розробив проект змін до деяких нормативно-правових актів з інвентаризації активів та зобов’язань для вирішення питання щодо інвентаризації майна, яке знаходиться в Криму та зоні АТО.


Зокрема, планується внести зміни до Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ.

Передбачається, що установи, що знаходяться на тимчасово окупованій території та/або на території проведення АТО (або їх структурні підрозділи (відокремлене майно) перебувають на зазначених територіях), проводять інвентаризацію у випадках, обов’язкових для її проведення, тоді, коли стане можливим забезпечити безпечний та безперешкодний доступ уповноважених осіб до активів, первинних документів і регістрів бухгалтерського обліку, в яких відображені зобов’язання та власний капітал цих установ.

Зазначені установи зобов’язані провести інвентаризацію станом на  1 число місяця, що настає за місяцем, у якому зникли перешкоди доступу до активів, первинних документів і регістрів бухгалтерського обліку, та відобразити результати інвентаризації в бухгалтерському обліку відповідного звітного періоду.

Такі ж зміни планується внести до нового Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну від 02.09.2014 р. № 879, яке буде застосовуватися з 1 січня 2015 року.

Вказані зміни передбачені Проектом наказу Мінфіну«Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів з інвентаризації активів та зобов'язань».

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі