UA | RU

Як Держфінінспекція перевірятиме стан внутрішнього аудиту: затверджено порядок

Мінфін визначився з порядком проведення Держфінінспекцією контролю за станом внутрішнього аудиту шляхом оцінки якості внутрішнього аудиту центрального органу виконавчої влади, його територіального органу та бюджетної установи.


Для  цього затверджено Порядок здійснення Державною фінансовою інспекцією України контролю за станом внутрішнього аудиту в міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, їх територіальних органах та бюджетних установах, які належать до сфери управління міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, в Раді міністрів АР Крим, в обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях.

Оцінка якості внутрішнього аудиту буде проводиться у формі дослідження за планами, які складаються і затверджуються у встановленому законодавством порядку.

Планова оцінка якості в установі здійснюється не частіше одного разу на рік. Про її проведення органи Держфінінспекції повідомляють установу за 10 днів до дня її проведення шляхом надіслання письмового повідомлення із зазначенням дат її початку та закінчення.

Позаплановою оцінкою якості є оцінка якості, яка не передбачена в плані роботи органу Держфінінспекції і проводиться за рішенням керівника органу Держфінінспекції за наявності хоча б однієї з обставин зазначених в п. 4 Порядку.

Зазначені нововведення затверджено наказом Мінфіну від 31.07.2014 р. № 794, який набере чинність з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 71 від 12.09.2014 р.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі