Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.01.17
16446 1
Друкувати
Обране

Як керівник може дотриматись строків виплати відпускних, якщо заява написана у стислі терміни перед датою початку відпустки?

Працівник звертається із заявою на отримання частини відпустки у зв’язку із сімейними обставинами. Як керівник може дотриматись строків виплати відпускних, якщо заява написана у стислі терміни перед датою початку відпустки?


Згiдно з частиною третьою статтi 115 Кодексу законів про працю України та частиною першою статтi 21 Закону України "Про вiдпустки" заробiтна плата за час вiдпустки виплачується не пiзнiше нiж за три днi до її початку.

Вiдповiдно до параграфа 2 статті 7 Конвенцiї №132 "Про оплачуванi вiдпустки (переглянута в 1970 роцi)", ратифiкованої Законом України вiд 29.05.2001 №2481-III, суми, що належать до виплати за час вiдпустки (частину), виплачуються зацiкавленiй особi до вiдпустки, якщо iнше не передбачене в угодi, що стосується цiєї особи i роботодавця.

Отже, враховуючи положення зазначеної статтi Конвенцiї та те, що конкретний перiод надання щорiчної вiдпустки або її частини узгоджується мiж працiвником i роботодавцем, у разi необхiдностi отримання щорiчної вiдпустки (або її частини) у стислi термiни (у зв'язку iз сiмейними обставинами, станом здоров'я тощо), як виключення, в заявi працiвник може висловити своє бажання про отримання заробiтної плати за неї в термiни, визначенi мiж працiвником та роботодавцем.

Відповідь надала начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці в Кіровоградській області Ганна Масловська

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
PLS-SPS
04.04.2017
Дуже корисний сайт! Для мене, як працівника технічної спеціальності.
Зручний інтерфейс, завжди нова інформація.
Бухгалтерам і кадровикам - свіжі новини, шпаргалка, набуття знань і навичок.
Дякуємо цілим колективом!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн