844 0

Як облічувати декоративні та захисні насадження?

В Держлісагентстві роз’яснили, що полезахисні лісові смуги та інші захисні насадження є лісами, а не багаторічними насадженнями.

Так, ст. 4 Лісового кодексу України визначено, що до лісового фонду України належать лісові ділянки, в тому числі захисні насадження лінійного типу, площею не менше 0,1 гектара.

Також в Держлісагентстві наголосили, що озеленювальні та декоративні насадження належать до зелених насаджень у межах населених пунктів, а не до багаторічних насаджень.

Питання щодо доцільності запровадження інвентарних номерів дерев на земельних ділянках, не віднесених до лісового фонду України, не належить до повноважень Держлісагентства України.

Щодо дерев, які зростають у лісовому фонді, то здійснення їх нумерації та обліку у складі основних засобів законодавством не передбачено, це неможливо і недоцільно.

Такі роз’яснення надало Держлісагентство в листі від 25.07.2014 р. № 02-07/3531-14.

 

 

Теги: облік


загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)