Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2821 3
Друкувати
Обране

Як відобразити заокруглення суми розрахунку у чеку РРО?

Яким чином у фіскальному звітному чеку, відповідно до постанови Правління НБУ від 15.03.2018 р. № 25, відображається заокруглення сум розрахунків готівкою, та яку суму необхідно застосовувати з метою оприбуткування до заокруглення чи після?


Відповідно до п. 5 розд. І Положення про форму і зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Мінфіну від 21.01.2016 р. № 13, розрахункові документи, що друкуються реєстраторами розрахункових операцій на паперовому носії, можуть містити додаткові дані про проміжний підрахунок загальної суми за чеком, суму здачі та інші дані, зокрема інформацію, яка визначена технічними вимогами до спеціалізованих реєстраторів розрахункових операцій.

Таким чином, суб’єкти господарювання можуть додатково друкувати у реквізитах розрахункових документів загальну вартість придбаних товарів (отриманих послуг) у межах фіскального чеку наступним чином:

  • після рядка 7 фіскального чеку перед рядком 8 фіскального чеку додати нові рядки «Загальна вартість придбаних товарів (отриманих послуг) за чеком до заокруглення» та «заокруглена знижка/заокруглена надбавка»;
  • в рядку 8 фіскального чеку «СУМА» зазначати «Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення». Саме вказана сума вважається сумою розрахунку за відповідним розрахунковим документом.

До підсумку розрахункових операцій Z-звіту та Х-звіту відповідно до пп. 15 та 17 Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування, затверджених постановою КМУ від 18.02.2002 р. № 199, має потрапляти загальний підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги), тобто сума з розрахункових документів після заокруглення. 

Категорія 109.10 «ЗІР»

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (3)
Марина
18.07.2018
Так а як оприбутковувати готову продукцію до продажу ? З копійками, а продавати без копійок. Куди дівати різницю?
Наталья
19.07.2018
Бред какой то !! Я думаю это не для всех ! Так как если мы торгуем газом как можно заправить без копеек ???? Как если говорят залейте на 100грн. А автомат считает 99,98грн. ??? И что же мне округлять ??
злата
23.07.2018
Служба, що обслуговує РРО повідомила, що різницю в чекові можна вибити як знижку, але знижка кодується як відсоток. Тому це поки неможливо технічно. Торгуємо як і раніше.

Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд