Заповнення графи «Одержано (від кого, № та дата)» Авансового звіту

Як заповнюється графа «Одержано (від кого, № та дата)» Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт?


Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі – Звіт), складається платником податку (підзвітною особою), що отримала такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

У графі «Одержано (від кого, № та дата)» Звіту зазначається сума отриманого авансу, а також спосіб, яким такий аванс було отримано (видано з каси, перераховано на особистий картковий рахунок або знято за допомогою корпоративної платіжної картки).

Якщо грошові кошти видано підзвітній особі із каси на підставі видаткового касового ордера, то у графі «Одержано (від кого, № та дата)» слід зазначити: «Із каси» та вказати дату і номер видаткового касового ордеру або видаткової відомості.

Якщо грошові кошти було перераховано на особистий картковий рахунок, то в наведеній графі слід зазначити: «З поточного рахунку» та вказати дату і номер платіжного доручення.

У разі ж якщо грошові кошти знято за допомогою корпоративної платіжної карти, то в наведеній графі слід зазначити «З корпоративного рахунку», номер рахунка та вказати дату і номер документа, що підтверджує факт зняття готівки (квитанція/чек банкомата, касовий чек, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги), сліп тощо). 

Категорія 109.14 "ЗІР"

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Бухгалтер
07.11.2017
А если пишешь просто видатковий ордер № від уже ошибка?
оксік
14.11.2017
краще б написали в який меморіальний ордер і яка проводка а не як завжди води наллють
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі