Нашi сайти:

Заповнення графи «Одержано (від кого, № та дата)» Авансового звіту

Як заповнюється графа «Одержано (від кого, № та дата)» Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт?


Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі – Звіт), складається платником податку (підзвітною особою), що отримала такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

У графі «Одержано (від кого, № та дата)» Звіту зазначається сума отриманого авансу, а також спосіб, яким такий аванс було отримано (видано з каси, перераховано на особистий картковий рахунок або знято за допомогою корпоративної платіжної картки).

Якщо грошові кошти видано підзвітній особі із каси на підставі видаткового касового ордера, то у графі «Одержано (від кого, № та дата)» слід зазначити: «Із каси» та вказати дату і номер видаткового касового ордеру або видаткової відомості.

Якщо грошові кошти було перераховано на особистий картковий рахунок, то в наведеній графі слід зазначити: «З поточного рахунку» та вказати дату і номер платіжного доручення.

У разі ж якщо грошові кошти знято за допомогою корпоративної платіжної карти, то в наведеній графі слід зазначити «З корпоративного рахунку», номер рахунка та вказати дату і номер документа, що підтверджує факт зняття готівки (квитанція/чек банкомата, касовий чек, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги), сліп тощо). 

Категорія 109.14 "ЗІР"

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Бухгалтер
07.11.2017
А если пишешь просто видатковий ордер № від уже ошибка?
оксік
14.11.2017
краще б написали в який меморіальний ордер і яка проводка а не як завжди води наллють
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі