UA | RU

Заповнюємо, зберігаємо та облічуємо ветдокументи за новими формами і порядком!

Мінагрополітики затвердило нові Правила заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку.


Вказані Правила встановлюють форми бланків ветеринарних документів, правила заповнення ветеринарних документів, правила зберігання та списання ветеринарних документів, вимоги до обліку ветеринарних документів.

Встановлено, що ветеринарні документи, форми яких наведено у додатках 1 - 12 до цих Правил, оформлюються на власних бланках компетентного органу, які виготовляються друкарським способом (у тому числі із застосуванням комп'ютерної техніки).

Міжнародні ветеринарні сертифікати, ветеринарні свідоцтва, ветеринарні довідки видаються державними інспекторами ветеринарної медицини або уповноваженими лікарями ветеринарної медицини фізичним та юридичним особам.

Вказані правила затверджено наказом Мінагрополітики від 01.08.2014 р. № 288, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

В свою чергу втратить чинність наказ Державного комітету ветеринарної медицини від 13.04.2009 р. № 85 «Про затвердження Порядку видачі ветеринарних документів».

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Павло
26.12.2014
так що маємо право друкувати ветеринарні документи власноруч?????
Альона
26.12.2014
Так, всі затверджені наказом Мінагрополітики від 01.08.2014 р. № 288 ветеринарні документи друкуються на власних бланках управлінь ветеринарної медицини , державних закладів ветеринарної медицини, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі