UA | RU

Затверджено єдині вимоги до органів держвлади, інших державних органів щодо роботи з документами та іншими матеріальними носіями інформації, що містять службову інформацію

Відповідно до вимог законодавства України з питань доступу до публічної інформації на засіданні Уряду 19 жовтня 2016 року затверджено єдині вимоги до органів державної влади, інших державних органів щодо роботи з документами та іншими матеріальними носіями інформації, що містять службову інформацію.


Так, постановою Кабінету Міністрів України затверджено Типову інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію.

Типова інструкція унормовує процеси роботи суб'єктів владних повноважень з документами, що містять службову інформацію, зокрема, зібрану під час провадження оперативно-розшукової, контррозвідувальної діяльності, діяльності у сфері оборони держави, та яким відповідно до законодавства присвоюється гриф "Для службового користування".

У Типовій інструкції наголошено, що питання щодо необхідності присвоєння документу грифа "Для службового користування" вирішується лише після проведення суб'єктом владних повноважень "трискладового тесту", тобто з обов'язковим дотриманням вимог частини другої статті 6 та статті 9 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Виконання цих вимог сприятиме удосконаленню роботи органів влади-розпорядників інформації у питаннях забезпечення доступу громадян до публічної інформації, а також зменшенню кількості документів, що містять службову інформацію.

Типова інструкція про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі