Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.06.14
1211 0
Друкувати
Обране

Проект бюджета Пенсионного фонда на 2014 год доработан

На виконання рішення Урядового комітету від 30.05.2014 проект бюджету Пенсійного фонду України на 2014 рік доопрацьований з урахуванням пропозицій щодо виключення зі складу його дохідної та видаткової частин показників по Автономній Республіці Крим та м. Севастополь. Про це повідомила директор департаменту зведеного бюджету Пенсійного фонду України Світлана Дяченко.

Розрахунки проводилися з урахуванням сум доходів та видатків по зазначених регіонах, які фактично відбулися впродовж I кварталу 2014 року.
 
На сьогодні документ погоджений без зауважень Мінсоцполітики та Мінфіном і поданий у встановленому порядку до Кабінету Міністрів України.
 
Фінансування пенсійних виплат впродовж 2013 та 2014 років забезпечується за рахунок законодавчо визначених джерел фінансування, якими кредити банківських установ не передбачені.
 
Питома вага видатків на пенсійне забезпечення осіб, які працювали в органах державної влади та місцевого самоврядування, суддів, журналістів державних та комунальних ЗМІ, осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації у структурі видатків за рахунок коштів державного бюджету становить лише 7,37 %. Для порівняння: у 2013 році цей показник фактично становив 7,68 %.
 
Відповідно до норм Бюджетного кодексу України оборотний залишок коштів утворюється для покриття тимчасових касових розривів і встановлюється у розмірі не більше 2 відсотків планових видатків. На кінець бюджетного періоду оборотний залишок коштів має бути збережений у встановленому розмірі.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі