Изменен порядок использования бюджетных средств для финансовой поддержки научной инфраструктуры

КМУ постановою від 18.06.2014 р. № 190 вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки наукової інфраструктури.Змінами уточнено, що Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Дослідження, наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами та державним замовленням, виконання міжнародних наукових та науково-технічних програм і проектів вищими навчальними закладами та науковими установами, підготовка наукових кадрів, фінансова підтримка наукової інфраструктури та наукових об’єктів, що становлять національне надбання» (далі — бюджетні кошти), зокрема для фінансової підтримки наукової інфраструктури.

Вказані бюджетні кошти тепер не будуть спрямовуватися на проведення міжнародних наукових з’їздів та виставок.

Також встановлено, що операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

Постанова № 190 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі