Нашi сайти:
1025 0
Друкувати
Обране

Изменен порядок использования бюджетных средств для финансовой поддержки научной инфраструктуры

КМУ постановою від 18.06.2014 р. № 190 вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки наукової інфраструктури.Змінами уточнено, що Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Дослідження, наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами та державним замовленням, виконання міжнародних наукових та науково-технічних програм і проектів вищими навчальними закладами та науковими установами, підготовка наукових кадрів, фінансова підтримка наукової інфраструктури та наукових об’єктів, що становлять національне надбання» (далі — бюджетні кошти), зокрема для фінансової підтримки наукової інфраструктури.

Вказані бюджетні кошти тепер не будуть спрямовуватися на проведення міжнародних наукових з’їздів та виставок.

Також встановлено, що операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

Постанова № 190 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі