Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.03.21
2017 0
Друкувати
Обране

Частину акцизу з пального будуть зараховувати до місцевих бюджетів

Кабмін затвердив порядок зарахування до бюджетів органів місцевого самоврядування частини акцизного податку (13,44%) з пального, яке вироблене або ввезене на територію України.

Відповідну постанову ухвалили на засіданні 17 березня, повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Уряд затвердив наступний порядок зарахування: 

  • у І півріччі поточного бюджетного періоду - пропорційно до обсягу реалізованого пального на відповідній території за ІІ півріччя попереднього бюджетного періоду в загальному обсязі такого реалізованого пального в цілому по Україні;
  • у ІІ півріччі поточного бюджетного періоду - пропорційно до обсягу реалізованого пального на відповідній території за І півріччя поточного бюджетного періоду відповідно.

"Лише за перші 2,5 місяця року це дасть додаткові 1,2 млрд грн для місцевої влади на покращення доріг, закладів освіти та медицини.

Кошти з акцизного податку, накопичені з 1 січня цього року, мають бути розподілені по бюджетах громад у двотижневий термін із дня набрання чинності відповідної постанови. А далі 13,44% акцизу від пального автоматично та безперебійно надходитимуть до бюджетів, виходячи з обсягів реалізованого пального на відповідній території", - пояснив прем'єр Денис Шмигаль.

Джерело:
Економічна правда
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі