Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.11.15
6433 3
Друкувати
Обране

Чого чекати від оновленого проекту бюджету на 2016 рік

Коли мова йде про реформи, головна реформа, за яку скрізь у світі відповідає Міністерство фінансів, - це забезпечення здоров'я державних фінансів. Чи, якщо говорити "простою людською мовою" - створення умов, за яких економіка може зростати, а уряд - виконувати свої соціальні та фінансові зобов'язання.


Один з головних факторів здоров'я державних фінансів - це державний бюджет. Перш ніж говорити про бюджет на 2016 рік, дозвольте ненадовго повернутися в недавнє минуле.

За старою "традицією" багато років в Україні впроваджувалася "необачна" й нереалістична бюджетна політика. Як наслідок, ми щороку мали небезпечні для всієї країни наслідки такої політики.

По-перше, у вигляді збільшення загального дефіциту державних фінансів. Якщо у 2011 році він (разом з "Нафтогазом") становив 4,3% від ВВП, то у 2014 році це було вже 10,1% від ВВП.

Збільшення дефіциту призводило до збільшення темпів приросту державного боргу, що, своєю чергою, збільшувало обсяг коштів, який ми щороку сплачуємо за відсотками. Як результат, у 2015 році ми витратимо лише на сплату за відсотками за боргом стільки ж коштів, скільки на всі потреби національної безпеки та оборони. Вдумайтеся у ці пропорції.

Це також посилювало інфляцію та девальваційні процеси, що діяло найбільш болючим непрямим податком на громадян та бізнес і врешті пригнічувало економічне зростання. Жоден інвестор не буде вкладати свої кошти, якщо він не може передбачити, якою завтра буде інфляція чи яким буде курс гривні.

Завдяки дуже обережній та виваженій фінансово-економічній політиці у 2015 році, ми змогли значно зменшити та подекуди навіть частково усунути негативні наслідки цих процесів для економіки. Якщо 2014 року загальний дефіцит державних фінансів становив 10,1% ВВП, то 2015 року запланований дефіцит становитиме 7,3% ВВП (разом з "Нафтогазом").

Нашою метою на 2016 рік є ухвалення бюджету, який забезпечить подальше оздоровлення державних фінансів, зокрема, через зменшення дефіциту бюджету до 3,7% ВВП з урахуванням "Нафтогазу".

"Базовий" бюджет

15 вересня 2015 року, як і вимагає закон, ми подали на розгляд Кабінету міністрів і згодом до Верховної Ради базовий проект бюджету, побудований на макроекономічному прогнозі зростання економіки.

Цей проект містив "мінімальний набір" заходів та змін в економічній політиці країни, які ми пообіцяли зробити в рамках програми співробітництва з МВФ. Тобто дій, які ми в будь-якому разі повинні ухвалити, якщо хочемо залишатися у програмі МВФ.

Зокрема, ми заклали мінімальний пакет податкових змін, погоджених з МВФ, та втрату одноразових у 2015 році доходів загальним обсягом понад 40 млрд грн. Ми закладали таке.

1. Зменшення перерахування прибутку НБУ на 26,4 млрд грн.

2. Скасування додаткового імпортного збору - у 2015 році враховано 17,6 млрд грн.

3. Запровадження переходу сільськогосподарських підприємств на загальний режим оподаткування ПДВ.

4. Скасування з 1 січня 2016 року норми про застосування коефіцієнта 0,6 при сплаті ЄСВ, оскільки експеримент, проведений у 2015 році щодо зниження коефіцієнта для підприємств, що підвищували зарплату своїм співробітникам, не привів до очікуваної детінізації економіки.

Хочу наголосити, що цей крок був погоджений з усіма учасниками політичного процесу, зокрема з Верховною Радою, ще під час ухвалення закону про експеримент щодо ЄСВ у грудні 2014 року, а потім "перепідтверджений" під час узгодження меморандуму з МВФ з нашими партнерами за коаліцією. Під цим меморандумом поставили підписи президент, прем'єр-міністр, я та голова НБУ.

Таким чином, "базовий" бюджет на 2016 рік, що був поданий ще у вересні, дозволяв нам виконати всі зобов'язання, взяті в рамках співробітництва з фондом, та забезпечував подальше зменшення прірви між фінансовими потребами та фінансовими можливостями країни.

Наші плани

Водночас, ще до подання цього базового проекту бюджету ми не приховували, що наші цілі - набагато більші, ніж цей мінімальний пакет кроків, зокрема у податковій сфері. Ще задовго до вересня ми розпочали роботу над проектом податкової реформи, яку закінчили недавно.

Ми вважаємо, що існуюча податкова система несправедлива, і такою її вважають більшість українських громадян. Вона нестабільна як для бізнесу, так і для економіки в цілому. Вона сприяє корупції через свою складність та вибіркове трактування і заважає створенню робочих місць. Вона неефективна, адже сприяє ухилянню від сплати податків і створює проблеми для бюджету.

Тому ми розробили проект податкової реформи, який зробить систему чеснішою і знизить податковий тягар для найбідніших громадян, сприятиме ціновій стабільності та передбачуваності сум податкових зобов'язань, знизить рівень корупції - прості правила усувають вибірковий підхід.

Наш проект також сприятиме зайнятості, оскільки заохочуватиме більший обсяг іноземних та внутрішніх інвестицій, буде ефективнішим, оскільки більш передбачувані доходи усунуть значні коливання бюджету.

Завдяки цій реформі ми вирішимо велику кількість найбільших проблем у податковій системі. Зокрема, ми зменшимо оподаткування зарплат для всіх підприємств та громадян в Україні. Зокрема, для зарплати співробітника 4 тис грн на місяць вже на першому етапі реформи податкове навантаження на підприємство знизиться на 680 грн, на працівника - на 200 грн.

У 2016 році ми пропонуємо вдвічі зменшити оподаткування зарплат - з середнього рівня 41% до фіксованого 20%, а ще за два роки - об'єднати ЄСВ та ПДФО і знову вдвічі знизити цей об'єднаний податок. Звичайно, цей крок створює дефіцит надходжень до Пенсійного фонду близько 100 млрд грн, який ми збираємося збалансовувати компенсаційними заходами та параметричною реформою пенсійної системи в найближчому часі.

Важливо також, що ми пропонуємо запровадити податкову пільгу у розмірі однієї мінімальної зарплати для всіх громадян, що дозволить створити прогресивну систему оподаткування: бідніші громадяни будуть сплачувати менше, ніж заможні. Це відповідає найкращій світовій практиці, що застосовується у Великобританії, Франції, Німеччині, Чехії, Словаччині та багатьох інших країнах.

Аби провести нашу реформу, ми повинні були знайти можливості для зменшення видатків - приблизно понад 60 млрд грн, адже саме на цю суму ми очікуємо зменшення податкових надходжень.

Скажу відверто: зробити це було дуже важко. Структура видатків бюджету така, що не дозволяє зменшити значний обсяг видатків одним простим рухом.

Якою є ця структура?

1. Найбільша категорія видатків - це соціальні видатки. Ми не маємо права зменшувати соціальний захист тих верств населення,  які потребують цього найбільше. Єдиний варіант для зменшення видатків у цій сфері - підвищення їх ефективності через верифікацію, адресності та надання її тим громадянам, які справді потребують підтримки.

2. Освіта. Наша мета - підвищити якість освіти та ефективність використання державних ресурсів у цій сфері.

3. Оборона та безпека. Аби забезпечити подальше посилення обороноздатності України, ми плануємо підвищити видатки на оборону ще на 10 млрд грн "живими коштами" порівняно з 2015 роком в рамках прийнятих рішень РНБОУ.

4. Видатки на обслуговування боргу. У 2015 році ми зробили все, що було в наших силах, аби провести реструктуризацію боргу та зменшити боргове навантаження на країну. Ті витрати, що залишаються у бюджеті, - це юридичне зобов'язання України перед усіма кредиторами.

Водночас, ми можемо зменшувати державний дефіцит і не позичати шаленими темпами, що допоможе знизити боргове навантаження на країну в найближчі роки.

5. Економічна діяльність. Це витрати на дороги, аграрний сектор, енергетичну галузь. Ми  активно переглядаємо структуру цих видатків і хочемо значно підвищити їх ефективність.

6. Охорона здоров'я. Тут головний резерв для економії полягає у значному підвищенні якості державних послуг та переході на фінансування послуги і результату, а не ліжко-місця та квадратних метрів холодних і темних коридорів лікарень.

Також ми повинні значно зменшити розмір держапарату. Хоча сильно зекономити на цьому не вийде, адже всі видатки на держапарат, включно з оплатою опалення, зарплатами, утриманням адміністративних будівель в усій країні становить лише 3,8% всіх видатків зведеного бюджету.

Таким чином, коли на наступному тижні ми подамо на розгляд Верховної Ради пакет законів, що буде включати проект бюджету, проект податкової реформи та низку законодавчих актів щодо реформ у різних напрямках державних видатків, ми запропонуємо зменшувати всі ці видатки через оптимізацію та концентрацію державних ресурсів. Допомогу повинні отримати ті, хто найбільше її потребує.

За результатами аналізу всіх статей бюджету разом з прем'єр-міністром та президентом ми знайшли можливості для зменшення видатків на понад 60 млрд грн порівняно з базовим проектом бюджету, але для запровадження цих змін у життя нам потрібна буде широка підтримка депутатів та громадськості.

Ми віримо, що разом ми зможемо зробити Україну країною з більш простою та зручною податковою системою, з набагато нижчим рівнем оподаткування зарплат, з меншим розміром державного сектора та стабільними державними фінансами.

www.epravda.com.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(3)
нюша
27.11.2015
Х/ф "Свадьба в Малиновке": /диалог/ " - Мы стоим за свободу трудового народа..." "- Будут грабить!"
оксана
30.11.2015
Нюша ,класс!!! прям в точку. Нечего добавить
Алекс
01.12.2015
Присоединяюсь
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн