Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.03.21
5842 2
Друкувати
Обране

Депутати пропонують змінити систему зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

За ініціативою депутатської групи "Довіра" у Верховній Раді зареєстровані законопроекти №5244 і №5245, які встановлюють новий принцип розподілу податку на доходи фізичних осіб між місцевими бюджетами.

"Після великої кількості звернень від голів ОТГ до депутатської групи "Довіра" ми ініціювали реєстрацію законопроектів, які підписали майже всі депутатські фракції та групи. Адже діюча модель сплати та зарахування ПДФО є недосконалою", - заявив під час погоджувальної ради парламенту голова депутатської групи "Довіра" Олег Кулініч.

На сьогодні, згідно зі статтею 168 Податкового кодексу, ПДФО зараховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням юридичної особи, яка виплачує оподатковані доходи фізичній особі.

"Однак, як свідчить практика, ця модель сплати ПДФО є вкрай недосконалою та не задовольняє потреби територіальних громад, особливо громад сіл, селищ та невеликих міст. Документами пропонується встановити порядок сплати податку на доходи фізичних осіб пропорційно у розмірі 50% за місцем проживання чи реєстрації та 50% за місцем роботи такої фізичної особи", - зазначається на офіційній сторінці депутатської групи "Довіра".

Також, як зазначається в пояснювальній записці, для сільськогосподарських товаровиробників розподіл податку до сплати буде враховувати земельні ділянки, на яких здійснюється діяльність таким товаровиробником.

 

Джерело:
gazeta.ua
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Аня
17.03.2021
Мене бухгалтеру чим зайнятись, давайте хай він ще буде слідкувати за місцем проживання і реєстрації працівниківtransparent_pxl.png
Аня Аня
17.03.2021
*Нема
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі