ДКСУ щодо своєчасного виконання бюджетних зобовязань розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів

Казначейство України звертає увагу розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів.


Наближається закінчення бюджетного року. Наприкінці бюджетного періоду запланований найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. Розпорядниками бюджетних коштів проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг. У цей період найбільшу питому вагу серед документів, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до органів Казначейства, мають місце договори, які укладені за результатами проведення процедур закупівлі за державні кошти.

У зв’язку з зазначеним та з метою рівномірного навантаження на бюджет, Казначейство України  звертається до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з проханням не зволікати з укладанням договорів на придбання товарів, робіт та послуг та забезпечити у цей період рівномірне та своєчасне подання до органів Казначейства документів на їх оплату, не залишаючи значний обсяг неоплачених документів на останні дні року. Такі заходи дозволять уникнути в кінці бюджетного року високої робочої напруги на працівників Казначейства та створять умови для ефективної взаємодії між клієнтами та Казначейством. 

Звертаємо увагу, що відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України усі бюджетні призначення втрачають чинність після закінчення бюджетного періоду.

Державна казначейська служба УкраїниПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
воен света
13.10.2015
Мы бы с радостью, если бы нам деньги дали. Нет финансирования на вывоз мусора с сентября, на интернет с июля, на телефон с августа, вообще нет сметы по 2240
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі