Нашi сайти:

Фінансування населених пунктів Донбасу, що розташовані на території проведення АТО: зміни від Кабміну

Кабмін вніс зміни до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів за місцевими бюджетами у населених пунктах Донецької та Луганської областей, що розташовані на території проведення АТО.


Змінами уточнено, що перерахування міжбюджетних трансфертів з держбюджету місцевим бюджетам населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, згідно з переліком, затвердженим розпорядженням КМУ від 07.11.2014 р. № 1085, Казначейством не здійснюється, крім місцевих бюджетів, які продовжують обслуговуватися органами Казначейства.

Встановлено, що районним (міським) бюджетам, які продовжують обслуговуватися органами Казначейства та за рахунок коштів яких здійснюється фінансування установ і  закладів, що розташовані у населених пунктах на тимчасово неконтрольованій території, Казначейство перераховує субвенції в обсягах, що зменшені на обсяг бюджетних призначень, передбачених для таких установ і закладів. Розподіл асигнувань (з урахуванням зменшених обсягів) за такими бюджетами подається Казначейству головним розпорядником відповідної субвенції, що надається з державного бюджету, за день до встановленого для їх перерахування строку.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 23.03.2015 р. № 127, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготовки замітки документ офіційно не опубліковано

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі