Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1418 0
Друкувати
Обране

Фінансування науково-дослідних розробок в сфері соцзахисту за бюджетні кошти: тепер за новим порядком

Мінсоцполітики затвердило Порядок планування, фінансування та контролю за виконанням науково-дослідних та науково-технічних (експериментальних) розробок за рахунок коштів державного бюджету у сфері соціальної політики.


Порядок встановлює основні вимоги та правила щодо планування, фінансування та контролю за виконанням і впровадженням науково-дослідних і науково-технічних розробок (далі — НДР (НТР)), а також проведення заходів щодо наукового забезпечення реалізації основних завдань у сфері соціального захисту.

Так, Порядком встановлено, що фінансове забезпечення виконання НДР (НТР) здійснюється в межах видатків, передбачених Мінсоцполітики на наукову діяльність у Держбюджеті за відповідною бюджетною програмою. Фінансування здійснюється щомісяця відповідно до затвердженого на відповідний рік в установленому порядку кошторису та помісячного плану асигнувань.

Документ к затверджено наказом Мінсоцполітики від 03.04.2015 р. № 370, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

В свою чергу втратить чинність наказ Мінпраці та соціальної політики України від 31.03.2009 р. № 122 «Про затвердження Положення про порядок планування, оформлення науково-дослідних робіт та інформування щодо діяльності науково-дослідних установ Міністерства праці та соціальної політики України».

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд