Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
17616 12
Друкувати
Обране

Із 22 січня діють зміни до порядку казначейського обслуговування бюджетників, що утримуються з ДержбюджетуДокументом, зокрема, передбачено таке:

1. Викладено в новій редакції форми документів:

  • платіжне доручення;
  • реєстр на відкриття асигнувань (виділення коштів) із загального фонду державного бюджету по державному боргу/виконанню державою гарантійних зобов’язань за позичальників, що отримали кредити під державні гарантії;
  • реєстр змін зведення показників спеціального фонду;
  • зведення показників спеціального фонду.

2. У разі застосування системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства — Казначейство» між розпорядниками бюджетних коштів (одержувачами бюджетних коштів) та органами Казначейства здійснюється обмін документами в електронному вигляді, у т.ч. електронними документами. У разі неможливості передавання документів в електронному вигляді з технічних причин або в інших випадках, визначених законодавством, до органу Казначейства подаються документи на паперових та електронних носіях.

3. У разі внесення змін до спецфонду кошторису розпорядники бюджетних коштів разом із довідкою про зміни до кошторису подають до органу Казначейства зведення показників спеціального фонду кошторису із зазначенням суми змін.

4. Розпорядник бюджетних коштів (одержувач бюджетних коштів) має право в будь-який час до переказу коштів із його рахунка відкликати платіжні доручення з органу Казначейства, що його обслуговує. Платіжні доручення відкликаються лише в повній сумі. Для відкликання платіжного доручення до органу Казначейства подається лист за підписом посадової особи розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів), яка має право першого підпису на розрахункових документах.

5. При проведенні операцій в іноземній валюті розпорядниками бюджетних коштів складається довідка про операції в іноземній валюті, яка подається на паперових та електронних носіях до органу Казначейства протягом трьох робочих днів місяця, що настає за звітним, за кожним видом (кодом) іноземної валюти окремо.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(12)
Ольга
26.01.2016
буде оновлення до програми? зміна бланку платіжного доручення?
Євген
26.01.2016
Ну сам бланк здається не помінявся, а ось решітки знов убрали, щоб їх не писати в принципі оновлення не потрібно це і без нього можна зробити! Ну а з тією швидкістю з якої вони випускають оновлення мабуть чекати довго прийдеться :)
Ikar
26.01.2016
Євген, а ми по старому принімаємо призначення в ПД, чекаю роз"яснень
Маргарита
26.01.2016
граються з тими платіжками, як діти з пасочками. хоч би одного з " умників" та в сільську раду в бухгалтерію на місяць.. вони б зразу все вдосконалили..
Олена
26.01.2016
приклад нового заповнення платіжки: КПКВК; КЕКВ; суть платежу; № дата і т.п. документів; без ПДВ чи ПДВ. Решіток більш не потрібно
Євген
26.01.2016
Ікар, ну потім будете вимагати заміни всіх дорученнь :)))))))))
Ірина
27.01.2016
Згодна з Маргаритою :)
оксана
27.01.2016
хоть есть чем заняться....
Ikar
27.01.2016
Євген, так будет несоответсвие єлектронного и бумажного вариантов..
и вобще, это только во Госбюджету или по всем? Раньше было разьяснение ДКСУ по поводу назначения платежа...вот такое бы да новое
Євген
28.01.2016
да помню я то разьяснение, оно вышло через полгода после того как решотки втулили :):) Так что до лета подождём новое :)))) Теоретически это для госбюджета! Вобще не ясно зачем они в порядки обслуживания суют ту платёжку в дадатки если есть порядок в нацбанке!!!
Ірина
09.02.2016
У Finzvit з оновленнями програма сама рахує 22% нарахувань.
Саша
24.03.2016
Хто як розуміє ці слова "із зазначенням суми змін" бо у нас казна уже каже подавати зведення показників лише із сумою змін. Це воно так і є чи це вони щось не так розуміють? Якщо так то втрачається весь сенс цих зведених показників.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд