Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4642 7
Друкувати
Обране

Кабмін прояснив деталі заборони "бюджетних депозитів" для місцевої влади

Кабмін не планує повністю забороняти місцевій владі зберігати кошти на депозитах - тільки кошти загального фонду місцевих бюджетів.


Кабінет міністрів не планує повністю забороняти місцевим органам влади зберігати кошти територіальних громад на банківських депозитах.

Про це сказала у коментарі УНІАН міністр фінансів України Оксана Маркарова. Вона пояснила, що місцеві органи влади мають у своєму розпорядженні кошти від податкових надходжень та спецфонду. "Коли ми говоримо про те, щоб не розміщувати кошти на депозитах, ми говоримо виключно про кошти загального фонду місцевих бюджетів. Це податкові надходження та трансферти, які мають піти на фінансування потреб громади", - сказала Маркарова. За її словами, є багато прикладів, коли місцева влада зберігає засоби на депозитах більше року, а не використовує на фінансування потреб громади.

"Ми зараз доопрацьовуємо рішення з усіма зацікавленими сторонами. Найближчим часом його опублікуємо. Спеціальний фонд ми навіть не вносили", - додала Маркарова.

Інформація про заборону Кабінетом міністрів України до кінця 2019 року місцевим бюджетам розміщувати на депозитах тимчасово вільні кошти загального фонду з'явилася в ЗМІ з посиланням на відповідні документи на цьому тижні, проте офіційно текст розпорядження уряду наразі не оприлюднено.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(7)
Людмила
31.01.2019
Надходження відсотків від розміщення ВІЛЬНИХ коштів на депозиті, є одним із наповнюючим джерелом місцевого бюджету. Кошти спецфонду в окремих бюджетах можливо і є суттєві, але є бюджети у яких спецфонд - мізер. Тому забороняти розміщення ВІЛЬНИХ КОШТІВ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ, наголошую, є нерозумним рішенням, бо місцеві бюджети втрачатимуть свої надходження.
EVGENIY Людмила
31.01.2019
Цілком підтримую! Навіщо взагалі це робити і кому це заважало! І це не є проблемою в державі!
тома EVGENIY
31.01.2019
підтримую,громади повинні самі вирішувати подібні питання на місцях. одна справа, коли грошей мало, а інша , коли гроші є, то чому б не оримати відсотки за депозити.
EVGENIY
31.01.2019
https://economics.unian.net/finance/10429353-zapret-na-depozity-zachem-groysman-raskulachivaet-mestnye-vlasti.html
вот интересная статья на єту тему
ганна
01.02.2019
Більш не розумного рішення ще не зустрічала. На депозит направляли не якість вільні кошти, не призначені, а тимчасово вільні, підкреслюю ТИМЧАСОВО вільні. А це: Проходить тендерна процедура - на час проходження це тимчасово вільні чи ні? Так тимчасово вільні! Три місяці збирали кошти на придбання шкільного автобуса - Це тимчасово вільні чи ні ? Так тимчасово вільні! Резервний фонд передбачений і до кінця року не залучений - це тимчасово вільні? Так! Пішло перевиконання бюджету поточного року, до уточнен - це тимчасово вліні кошти ? так! і так далі. Складається враження, що працюють не професіонали, одним словом ''вредители''. Вони не вміють читати, рахувати і нічого не розуміються на економічних процесах іта думають , що кошти як мертвий капітал лежить на депозиті! Протягом 2018 року наш бюджет 17 разів забирав депозит і скільки ж повертав різними сумами. були випадки, що депозит лежав лише святкоаі дні і теж приносив дохід,
Юля ганна
02.02.2019
влада спасає єдиний казначейський рахунокщоб було що на пенсії позичати і чим гасити борги а місцеві бюджеті пострадають
Карл
04.02.2019
Выборы на носу какие нафиг депозиты , все должно йти на поддержку и рекламу Петя и его партии . На закупку гречки и благословение Святого Томаса
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд