Кабмін ухвалив Стратегію управління державними фінансами на 2017-2021 роки

8 лютого на засіданні Уряду було затверджено нову Стратегію управління державними фінансами на 2017-2021 роки, розроблену Міністерством фінансів України.


Чому нова Стратегія управління державними фінансам є необхідною? Її виконання забезпечить стійке економічне зростання, якісно новий рівень надання держпослуг, а також стане стимулом для реформ в інших сферах.

Метою Стратегії є побудова сучасної та ефективної системи управління державними фінансами, яка здатна надавати якісні державні послуги, ефективно акумулювати ресурси та розподіляти їх у чіткій відповідності з пріоритетами розвитку держави у середньо- та довгостроковій перспективі.

Впровадження нової Стратегії управління державними фінансами включає запровадження середньострокового бюджетування. Це означатиме розподіл бюджетних ресурсів згідно пріоритетів розвитку на 3 роки, а також розробку чітких цілей розвитку на 5 років та ключових показників ефективності для оцінки імплементації Стратегії. 

Сама стратегія складається з 4 частин:

  • Дотримання загальної бюджетно-податкової дисципліни
  • Підвищення ефективності розподілу ресурсів
  • Забезпечення ефективного виконання бюджету
  • Підвищення рівня прозорості та підзвітності

У наступні 4 місяці Уряд буде розроблювати Національний план дій з її імплементації на всіх рівнях. Стратегія управління державними фінансами забезпечить високий рівень прозорості та підзвітності усіх державних інституцій і дозволить громадянам здійснювати прямий контроль планування та розподілу бюджетів.

 

Додатково:

  • Стратегія управління державними фінансами на 2017-2021 роки повністю відповідає цілям і завданням, визначеним у проекті Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.
  • Важливість розробки Стратегії державних фінансів також підтримана міжнародними зобов’язаннями України перед ЄС та МВФ.

Презентація

Мінфін

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Слёзкина
09.02.2017
"Ох уж эти сказочки! Ох уж эти сказочники!" (с)
Оксана
09.02.2017
А Вы , друзья, как не садитесь- все в музыканты не годитесь..."
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі