Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.12.19
30444 19
Друкувати
Обране

Казначейство відкриє всім розпорядникам та одержувачам нові реєстраційні рахунки - обов'язково надайте заяви на відкриття/закриття

До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів!


Державна казначейська служба України інформує, що з метою своєчасного здійснення розрахунково–касового обслуговування у 2020 році, у зв’язку із запровадженням з 01.01.2020 нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» (із змінами), необхідно терміново надати до Державної казначейської служби України (за місцем обслуговування) заяви про відкриття рахунків (додаток 6), заяви про закриття рахунків (додаток 11) Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 № 758.

ДКСУ

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(19)
Енгрібьорд
05.12.2019
Яка "прєлєсть". Звісно, без наших бумажок казна не спроможна перевести рахунки із старого стандарту в ібановський. Автоматизація, цифровізація, діджиталізація... тьху.
EVGENIY Енгрібьорд
05.12.2019
Казна переходе на новий план рахунків, там змінюються рахунки цілком не тільки на ІВАН а ще і рахунки будуть зовсім інші
Енгрібьорд EVGENIY
05.12.2019
Дякую. Не встигаю за всіма новинами. От тільки враховуючи, що мережі на наступний рік в мене ще немає, то й зрозуміти які там рахунки мені будуть потрібні а які ні в 2020 році поки що не виявляється можливим.
Ikar EVGENIY
05.12.2019
План рахунків то змінюється, але пора вже казначейству брати на себе відповідальність і враховуючи що рахунки перевідкриваються не із забаганки клієнта, а відповідно до вимог нормативних документів самим перевідкривати рахунки посилаючись на ці самі документи
EVGENIY Ikar
06.12.2019
Я цілком згоден, пару строк додали б в інструкцію про відкриття рахунків де б сказали у випадках масового первікриття ДКСУ повідомляє про нові рахунки і все ніяких заяв на закриття та відкриття! Їм легше напрягти 50000 бухгалтерів ніж ініціювати внесення змін в інструкцію про відкриття рахунків!
Казначей EVGENIY
08.12.2019
Ви дуже помиляєтесь, коли думаєте, що казначеї полегшують собі роботу, вимагаючи заяви. Тому що одиниці бухгалтерів ці самі заяви з першого разу приносять без помилок. Навіть свої рахунки набирають з помилками, не кажучи про інше. А казначею кожну заяву перевірити треба, витратити час, віддати на доопрацювання, а потім знову перевірити. Але якщо вам легше від думки, що казначеї в усьому вині, то хай так і буде.
Бух Казначей
08.12.2019
Мне прям их жалко стало...
Ikar Казначей
10.12.2019
Знаєте, дивуюсь коли казначеї спочатку створюють собі проблеми, а потім їх вирішують
Світлана Казначей
13.12.2019
У тому то і справа, що бухгалтери рахунки відкривають та закривають раз у надцять років, тому й не мають навиків щодо цих заяв, тому і помилки. А якби централізовано поміняли усім було б легше - і бухгалтерам і казначеям. Наприкінці року ця паперова метушня нам ну ніяк не потрібна!
Бухгалтер Світлана
19.12.2019
Так , якщо у бухгалтерії 63 відкрито рахунки він не ,то що помилки робить він другий раз забуває , який день на дворі.
Наталя
05.12.2019
Чи обовязково надавати новий договір про казначейське обслуговування?
111 Наталя
05.12.2019
А як же, нам уже роздали листи з вимогами, памятаю, як в нашій казні змінився начальник і вони у всіх клієнтів вимагали нові договори на к/о. Одна я відстояла, грозила звонити на гарячу лінію, аж поки не проконсультувались з областю тоді відстали. Краще перебдіти
Ikar 111
05.12.2019
знайома ситуація...моя повага таким розпорядникам які можуть настояти на своєму
Ольга
05.12.2019
доступ в СДО подвязан к счетам ..это что всё заново оформлять придется..и у нас всё в бумажном варианте...никаких сканов..
Дмитро
05.12.2019
казна сказала що невкурсі цого повідомлення.... жесть!
Енгрібьорд Дмитро
05.12.2019
наші в курсі, проте, як і я вважають, що ще зарано щось подавати
Карл
06.12.2019
У нас завжди так було, спочатку відкривають самі, а потім заднім числом даємо заяви.
Наташа
06.12.2019
Ми не просили Нацбанк змінювати формат рахунків, ми не просили Мін.фін змінювати кореспондецію рахунків для казни, чому МИ повинні подавати заявки на закриття/відкриття?Самі вигадали цю єрєсь, тому самі хай розбираються(
Олег
12.12.2019
Заяви необхідні шоб перекласти відповідальність на клієнтів, ви ж самі хотіли бо подали заяви. А рахунки постійно міняють, шоб заплутати сліди злочинної влаи.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн