Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
60375 18
Друкувати
Обране

Мінфін вніс зміни до форм кошторисів, планів асигнувань, паспортів бюджетних програм і ще багато інших змін

Міністерство фінансів Наказом 1209 від 29.12.2018 року з метою удосконалення програмно-цільового методу у бюджетному процесі внесло зміни до низки своїх наказівУ формах кошторису, зведеного кошторису, зведення показників спеціального фонду кошторису, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року N 57, слова "/ Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу" виключити.

У формах плану асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, плану використання бюджетних коштів, зведеного плану асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, плану надання кредитів із загального фонду бюджету, плану спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), зведеного плану надання кредитів із загального фонду бюджету, зведеного плану спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), помісячного плану використання бюджетних коштів, зведеного помісячного плану використання бюджетних коштів, зведеного плану використання бюджетних коштів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року N 57, слова "/ Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу" виключити.

Внести до форми лімітної довідки про бюджетні асигнування та кредитування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року N 57, такі зміни:

  • у підпункті 1 слова "/ Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу" виключити;
  • у підпункті 4 після слів "плану спеціального фонду" слово "державного" виключити.

У додатках 1 - 3, 6, 9 - 15 до Інструкції про складання і виконання розпису Державного бюджету України, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року N 57, слова "/ Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу" виключити.

Внести до наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року N 836 "Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів" (зі змінами), такі зміни:

1) у пункті 2:

у підпункті 1 слово "спільно" замінити словами "за погодженням";

у підпункті 2 слова "фінансової та" виключити;

підпункт 3 викласти у такій редакції:

"3) оприлюднюють шляхом розміщення на своїх офіційних сайтах (головні розпорядники коштів місцевих бюджетів можуть оприлюднювати в інший спосіб відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації") паспорти бюджетних програм на поточний бюджетний період (включаючи зміни до паспортів бюджетних програм) протягом 3 робочих днів з дня затвердження таких документів та звіти про виконання паспортів бюджетних програм за звітний бюджетний період протягом 3 робочих днів після подання зведеної річної бюджетної звітності.";

2) пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Звіти про виконання паспортів бюджетних програм, подані відповідно до підпункту 2 пункту 2 цього наказу, разом із офіційною державною статистичною, фінансовою, бюджетною та іншою звітністю за відповідний бюджетний період, а також висновками органів виконавчої влади, уповноважених на проведення контролю за дотриманням бюджетного законодавства, використовуються для оцінки ефективності бюджетних програм та під час проведення огляду витрат бюджету.".

Затвердити Зміни до Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року N 836, що додаються.

Внести зміни до форми паспорта бюджетної програми, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року N 836, виклавши її в новій редакції, що додається.

Наказ МФУ від 28.12.2018 року №1209

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, станом на 04.02.2019 року наказ не оприлюднено!

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(18)
Stavr
04.02.2019
Задолбали
Наталі
04.02.2019
Скільки вже можна вносити ті зміни.Їм що, робити немає чого.
Александр
04.02.2019
Бедные люди, сколько не смотрю новости почти под всеми находятся возмущенные. К чему вообще эти изменения? По существу ничего не изменили, а тысячи людей теперь обязаны деребанить всю документацию, что бы подогнать под "новый стандарт", который может изменится в течении года.
Печально это всё.
Дмитро Александр
05.02.2019
Наші люди навіть у підвищенні зарплати знайдуть негатив
Інгвар Дмитро
05.02.2019
А де підвищення? оклади зросли на 9%, навіть офіційна інфляція ще більша, про комунальні тарифи та проїзд, які зросли на порядок більше я вже мовчу. Зарплата падає.
Люда Дмитро
14.02.2019
Певно Ви не працюєте бухгалтером у бюджетній сфері, бо якби працювали, то б розуміли, що по суті нічого не змінили, а роботи бухгалтерам додали знову.
ТАТКА
04.02.2019
И шо, опять???
SSSS
04.02.2019
Да...... ПЦМ - "важлива" ділянка у роботі бухгалтера, якщо у штаті економіста немає, особливо на початку року, коли не знаєш куди бігти і за що хвататись... Але все буде добре!!!!!
Енгрібьорд SSSS
04.02.2019
"добре" не буде - і не сподівайтесь. а от "покращення" настене неодмінно.
Петро мальдівський
04.02.2019
Надо было раньше, но раньше уже закончилось.
бухгалтерія
06.02.2019
що воно дає ото ПЦМ, окрім вирваних років у житті. Хтось дисертацію написав а ви мучайтесь тепер
Ikar бухгалтерія
06.02.2019
мабуть щоб мати уявлення про бюджет, на які ціли уходять кошти і скільки
Інгвар бухгалтерія
07.02.2019
А ви подивіться по Є-даті скільки бюджетних сотень мільйонів отримує ТОВ ЦІАТ (ЄДРПОУ 35391928) і зрозумієте, нащо ПЦМ))) На жаль наші "чесні" та "розумні" ніби-то антикорупціні активісти вміють тільки імітувати свою роботу
Олена Інгвар
22.02.2019
До речі про ЦІАТ, який отримує від бюджетних організацій кожного місяця кошти за обслуговування, а до сих пір не привів у відповідність бланки планів використання та довідки. І бухгалтери змушені вишукувати в інтернеті і звіряти кожну літеру і кожну позначку. Кожен новий рік починається з квесту: "здай плани використання до казни". І на дзвінки і прохання ЦІАТ не реагує. Не розумію, за що платимо гроші?
Ikar
08.02.2019
чи є інформація коли планують опублікувати?
Катерина Ikar
08.02.2019
Опублікують 12 лютого 2019 року
Ikar Катерина
08.02.2019
дякую
Ирина
12.02.2019
Реально достали "покращення" . Пишу заявление на расчет. Последня капля уже
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд