Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.12.17
6456 0
Друкувати
Обране

Місцеві бюджети зможуть відстежувати надходження в режимі реального часу

"Уряд затвердив постанову "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117", що забезпечить проведення попередньої оплати на придбання обладнання, програмного забезпечення, послуг з їх встановлення та налаштування, послуг з адаптації єдиної платформи системи обслуговування бюджетів АС "Є-Казна" з метою реалізації централізованої моделі казначейського обслуговування рахунків за надходженнями для Державної казначейської служби", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, для посилення захисту інформації у внутрішній платіжній системі казначейства напрацьовано рішення про єдиній платформі з обслуговування бюджетів АС "Є-Казна".

Наголошується, що головною метою системи є запровадження централізованої моделі казначейського обслуговування рахунків, які будуть надходити у Державну казначейську службу. Таким чином, місцеві бюджети отримають можливість відслідковувати стан надходжень до бюджету в режимі реального часу без відвідування органу казначейства.

Це дозволить:

  • зменшити витрати на підтримку територіальних майданчиків обробки інформації;
  • оптимізувати бізнес-процеси обліку і проходження платежів;
  • можливість приймати управлінські рішення, що ґрунтуються на оперативній інформації, сформованої в режимі реального часу;
  • можливість повної інтеграції з обліковими системами Державної фіскальної служби України (Електронний кабінет платника); посилити захист інформації

www.rbc.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі