Нашi сайти:

МОН: про збереження та фінансування мережі ДЮСШ

МОН стурбоване рішеннями окремих місцевих органів виконавчої влади щодо припинення фінансування та можливого закриття дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти в наслідок ухвалення місцевих бюджетів.


Припинення фінансування чи зміна головного розпорядника бюджетних коштів може загрожувати руйнуванню сформованої системи освітянського спорту, що неприпустимо з огляду на Закон України “Про позашкільну освіту”.  Крім освітньо-виховної та оздоровчо-спортивної, дитячо-юнацькі спортивні школи, які відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 №993 “Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу” є позашкільними навчальними закладами, виконують важливу соціальну функцію, сприяючи проведенню змістовного дозвілля дітей у вільний час.

Враховуючи викладене, МОН в листі від 16.01.2015 р. № 1/9-14 просить при формуванні видаткової частини місцевих бюджетів на 2015 рік передбачити для структурних підрозділів обласних державних адміністрацій з питань науки і освіти видатки на утримання та здійснення навчально-тренувальної роботи у дитячо-юнацьких спортивних школах. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі