Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.01.15
1767 0
Друкувати
Обране

Надання субвенцій на підготовку робітничих кадрів місцевим бюджетам: є порядок

Кабмін затвердив Порядок та умови надання субвенції на підготовку робітничих кадрів з державного бюджету місцевим бюджетам. Крім того, він дозволив здійснювати протягом бюджетного періоду видатки на підготовку робітничих кадрів одночасно з державного і місцевих бюджетів та/або одночасно з різних місцевих бюджетів.

Головний розпорядник субвенції —МОН, а розпорядники за місцевими бюджетами — структурні підрозділи з питань освіти і науки обласних, Київської міської держадміністрацій, які визначаються рішенням відповідної місцевої ради про такий бюджет згідно із законодавством.

Субвенція із загального фонду держбюджету спрямовується на оплату поточних видатків навчальних закладів, які здійснюють підготовку робітничих кадрів, а також на реалізацію заходів з оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів.

У складі субвенції передбачається резерв коштів, обсяг яких не може перевищувати 1%  загального обсягу субвенції, для здійснення видатків, що не могли бути враховані під час застосування формули розподілу субвенції між місцевими бюджетами.

Не допускається спрямування субвенції на:

— закупівлю товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов’язані з оплатою вищевказаних послуг та заходів;

— оплату посередницьких послуг;

— здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.

Порядок затверджено постановою КМУ від 14.01.2015 р. № 7, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі