Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.11.20
1897 5
Друкувати
Обране

Олексій Любченко: Річний індикатив з надходжень до бюджету виконано

Станом на 24.11.2020 вже виконано річні індикативні показники загального фонду державного бюджету. Про це заявив Голова ДПС Олексій Любченко.

Так, до загального фонду державного бюджету надійшло 462,9 млрд гривень. Це перевищує індикативи Мінфіну з надходжень на 2020 рік на 4,6 млрд грн, або на 1,0 %.

«Такі досягнення є прямою демонстрацією ефекту детінізації. Тобто обсяг «тіньових» операцій скорочується, а детінізовану частину ринку займає легальний бізнес, що сплачує податки», - наголосив Олексій Любченко.

Голова ДПС також зазначив, що до виконання додаткових 10% до запланованих показників, публічно озвучених Міністром фінансів України Сергієм Марченком, необхідні надходження ще 14,7 млрд гривень.

«Відповідно до визначених законодавством термінів сплати податків зазначені кошти надійдуть до бюджету вже найближчим часом», - повідомив Олексій Любченко.

Він також підкреслив, що відшкодування ПДВ платникам відбувається  без затримки, у визначені законодавством терміни. Так, у  листопаді очікується відшкодування ПДВ  у сумі 12,5 млрд гривень.

Джерело:
ДПС
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
oksana
25.11.2020
Якщо виконано річні показники надходжень до ДБ, чому тоді не проплачуються незахищені статті по ДБ вже три тижні??????? Як установа має повноцінно функціонувати?????????
Тетяна
25.11.2020
И??? Где деньги, Зин?
Old Lady Тетяна
25.11.2020
Читайте четвертий абзац статті.
Тетяна Old Lady
25.11.2020
А если прочитать абзац 1 статьи? "НАДІЙШЛО" написано, на целый процент больше годового плана - написано. А абзац 4-й еще в пути, то вже перевиконання
СтефаНа
25.11.2020
П....цьtransparent_pxl.png, докерувались. Як в тому анекдоті: "Тату, хватить торгувати, бо нема чим здачі дати".
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі