Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.02.15
1330 0
Друкувати
Обране

Приведено у відповідність до законодавства зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів у 2015 році

07.02.2015 в органах Державної казначейської служби України зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів приведено у відповідність до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». З цією метою здійснено перенесення залишків коштів на рахунки, відкриті у 2015 році відповідно до вимог бюджетного законодавства.

З 09.02.2015 зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів здійснюється на рахунки, відкриті відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».

Реквізити рахунків для зарахування надходжень до бюджетів розміщено на офіційних Веб-сторінках головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві.

За матеріалами Держказначейства
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×