Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.09.14
1393 0
Друкувати
Обране

Програма прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства: бюджетні зміни

Кабмін вніс зміни до Порядку підготовки та реалізації проектів у рамках програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства.

Змінами встановлено, що казначейство здійснює в установленому порядку платежі, пов’язані з використанням гранту, відповідно до черговості платіжних доручень, поданих розпорядниками бюджетних коштів.

Також встановлено, що головний партнер та/або партнер (партнери) — розпорядники бюджетних коштів проводять операції, пов’язані з використанням гранту, відповідно до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами та Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затверджених Мінфіном.

Уточнено, що складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання розпорядниками бюджетних коштів гранту, а також контроль за його цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Крім того Кабмін вніс зміни до своєї постанови від 0103.2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Вказаними змінами Держказначейству дозволено здійснювати платежі у першочерговому порядку в повному обсязі на реалізацію проектів у рамках програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства.

Вказані зміни внесені постановою КМУ від 10.09.2014 р. № 441, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×