Нашi сайти:

Ще раз про забезпечення фінансування ДЮСШ

У суботу, 24 січня, під головуванням Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова відбулася робоча нарада з проблемних питань забезпечення фінансування 534 ДЮСШ, які передаються на місцеві бюджети із Фонду соціального страхування.


Відповідно до даних моніторингу, станом на 24 січня в Закарпатській області повністю вирішено питання фінансування 8 шкіл, які раніше утримувалися за рахунок коштів Фонду соціального страхування. Відповідно до ухваленого бюджету області, ці школи продовжують функціонувати в звичному режимі.

Аналіз звітів також показав, що питання забезпечення фінансування ДЮСШ через місцеві бюджети знаходиться на стадії позитивного вирішення в таких областях: Запорізька, Полтавська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

У той же час, досі не закріплено за місцевим бюджетами ДЮСШ у Житомирській, Кіровоградській, Рівненській, Миколаївській та Сумській областях.

Під час наради Ігор Жданов також поінформував, що на його особливому контролі перебуває питання фінансового забезпечення дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які знаходяться на контрольованій українською владою території Донецької та Луганської областей.

Міністр молоді та спорту планує у понеділок, 26 січня, поінформувати Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та голову Комітету ВР з питань сім'ї, молоді та спорту Артура Палатного про підсумки наради. Окрім того, Ігор Жданов планує звернутися безпосередньо до голів обласних державних адміністрацій, де питання фінансування ДЮСШ гальмується, із вимогою вжити невідкладних заходів для позитивного вирішення ситуації.

Міністр дав доручення щотижня моніторити стан справ з цього питання та проводити робочі наради, поки усі 534 ДЮСШ не отримають належне фінансування.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі