Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.07.20
12956 0
Друкувати
Обране

Щодо документів для реєстрації бюджетних зобов'язань при здійсненні попередньої оплати

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 N 1070 "Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (далі - постанова N 1070) визначаються виключні випадки здійснення попередньої оплати розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів.

Відповідно до абзацу 5 п. 1 постанови N 1070, головним розпорядником бюджетних коштів визначається:

  • розмір та строк попередньої оплати в межах строків, визначених абзацами 2 - 4 п. 1 постанови N 1070;
  • кількість платежів з попередньої оплати в межах строку;
  • положення щодо здійснення в поточному бюджетному періоді попередньої оплати тих товарів, робіт і послуг, що згідно з договорами про закупівлю передбачається поставити, виконати і надати протягом поточного чи наступного бюджетного періоду.

Усе вищезазначене визначається виходячи із необхідності, яка ґрунтується, зокрема реальним станом поставки товару (виконання робіт, надання послуг), помісячним розподілом бюджетних асигнувань, сезонністю робіт та циклом виробництва.

Головні розпорядники бюджетних коштів відповідають за прийняте рішення, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України.

Отже, для проведення оплат за договорами, умови яких передбачають здійснення попередньої оплати, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів повинні подавати до органів Казначейства затверджений головним розпорядником документ, у якому зазначаються умови, наведені в абзаці 5 п. 1 постанови N 1070.

З огляду на зазначене, розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів для реєстрації бюджетних зобов'язань мають надавати до органів Казначейства, разом із переліком підтвердних документів, копію затвердженого головним розпорядником бюджетних коштів документа для здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

Лист ДКСУ від 21.05.2020 р. N 16-06-06/8833

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі