Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.12.15
6902 2
Друкувати
Обране

Щодо своєчасного виконання бюджетних зобовязань розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів

У зв’язку із завершенням бюджетного року Казначейство звертає увагу розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів.

Наприкінці бюджетного періоду запланований найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. Розпорядниками бюджетних коштів проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг. У цей період найбільшу питому вагу серед документів, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до органів Казначейства, мають місце договори, які укладені за результатами проведення процедур закупівлі за державні кошти.

Враховуючи зазначене та з метою рівномірного навантаження на бюджет, Казначейство  звертається до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з проханням не зволікати з укладанням договорів на придбання товарів, робіт та послуг та забезпечити у цей період рівномірне та своєчасне подання до органів Казначейства документів на їх оплату, не залишаючи значний обсяг неоплачених документів на останні дні року. Такі заходи дозволять уникнути в кінці бюджетного року високої робочої напруги на працівників Казначейства та створять умови для ефективної взаємодії між клієнтами та Казначейством. 

Звертаємо увагу, що відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України усі бюджетні призначення втрачають чинність після закінчення бюджетного періоду.

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Тетяна
22.12.2015
І знову у всьому винні розпорядники чи одержувачі. Не залишайте на кінець місяця ..... Наше підприємство фінансове управління по незахищеним КЕКВ не фінансує з 15 грудня . Так хто створює навантаження , профінансують все 28 грудня і будуть борги. Поки бухгалтерів будуть у всьому винить.
оксана
22.12.2015
мне тоже только сегодня деньги пришли из гос бюджета за декабрь. Все равно освоим!
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі