Нашi сайти:

Соцзахист чорнобильців: зміни в використанні бюджетних коштів

Кабмін вніс зміни до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.


Відтепер оплату послуг закладів, підприємств, установ та організацій на санаторно-курортне лікування постраждалих громадян замість головного розпорядника будуть здійснювати розпорядники  бюджетних коштів нижчого рівня відповідно до Закону «Про здійснення державних закупівель» на підставі укладених договорів.

Організація оздоровлення  постраждалих громадян та виплата грошової компенсації за самостійне санаторно-курортне лікування здійснюватиметься відповідно до Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою КМУ від 27.03.2013 р. № 261 (далі — Порядок № 261).

Кабмін також вніс зміни до Порядку № 261, встановивши, що місцеві органи подають щокварталу до 5 числа наступного місяця регіональним органам звіт про кількість осіб, які  одержали санаторно-курортні путівки у звітному кварталі, для подання до 10 числа Мінсоцполітики узагальненого звіту.

Також встановлено, що путівки постраждалим особам та потерпілим дітям видаються за медичними показаннями з  урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії  осіб, у порядку черговості у міру надходження путівок.

У разі коли такі особи та діти мають право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, їм надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них. Якщо вони відмовилися від путівок, місцевий орган складає акт відмови від путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

Зміни затверджені постановою КМУ від 14.05.2015 р.  № 8, яка набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі